Trwa ładowanie...

"Rodzina zastępcza": Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan zdradziły swoje zaskakujące plany

Share
"Rodzina zastępcza": Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan zdradziły swoje zaskakujące plany
Źródło: AKPA
d13b7u5

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan to gwiazdy, które kojarzą się przede wszystkim z roli sióstr w popularnym serialu "Rodzina zastępcza". Po zakończeniu produkcji drogi członków obsady rozeszły się. Jak się okazuje, nie na długo. Aktorki połączył tajemniczy projekt. Czym obecnie zajmują się artystki i jakie mają plany na przyszłość?

Pierwszy odcinek hitu Polsatu trafił na antenę w 1999 roku. Od tego momentu minęło sporo czasu, a w życiu gwiazd serii zaszły duże zmiany.

- Każdy rok z "Rodziną zastępczą" był przygodą życia - zapewnia Jargalsaikhan.

d13b7u5

Chociaż aktorka miło wspomina występy w "Rodzinie zastępczej", przed laty niespodziewanie odeszła z obsady, a jej bohaterka wyjechała do Toronto. Odtwórczyni roli Zosi postanowiła skupić się na nauce. Marzyła o tym, by zostać lekarzem i jest już blisko spełnienia tego pragnienia.

Tymczasem w życiu Mrozowskiej w ciągu dekady pracy na planie serialu wiele się zmieniło - wyszła za mąż, urodziła córeczkę i skończyła studia. Aktorka co jakiś czas występuje w telewizji, głównie jako gość programów śniadaniowych. Jest autorką kilku książek kulinarnych, promujących zdrowe odżywianie i jest przede wszystkim mamą trójki dzieci.

Serialowe siostry spotkały się po latach w programie "Celebrity Splash!". Jednak na tym nie koniec! Gwiazdy "Rodziny zastępczej" nie tylko coraz częściej się spędzają razem czas. Jak zdradziły, znów połączyły je wspólne zawodowe plany. Jakie?

d13b7u5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13b7u5
d13b7u5