Trwa ładowanie...
d3j8vgq

"Rodzina zastępcza": Misheel Jargalsajkhan wygląda zachwycająco!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rodzina zastępcza": Misheel Jargalsajkhan wygląda zachwycająco!
(ONS.pl)
d3j8vgq

Poznaliśmy ją jako słodkiego łobuziaka z serialu "Rodzina zastępcza". Misheel Jargalsajkhan wcieliła się w nim w Zosię. Aż trudno uwierzyć, ale od czasu, gdy po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w hicie Polsatu, minęło już prawie 17 lat. Aktorka bardzo się zmieniła. Jak dziś wygląda i co się z nią działo?

Po odejściu z serialu skupiła się na nauce. Bez problemu zdała wszystkie egzaminy maturalne i dostała się na wymarzone studia medyczne we Wrocławiu.

Kilka miesięcy temu niespodziewanie powróciła na ekrany dzięki programowi "Celebrity Splash". Okazało się, że całkiem dobrze radzi sobie w skokach do wody, co docenili jurorzy show. Dzięki wysokim notom i przede wszystkim sms-owemu wsparciu widzów, udało się jej dotrzeć do finału.

d3j8vgq

Ulubienica widzów przez lata bardzo wysmuklała, a treningi do show Polsatu sprawiły, że wciąż jest w znakomitej formie. Jargalsajkhan zachwyciła ostatnio wszystkich na otwarciu klubu Panorama Sky Bar, znajdującego się na 40. piętrze Hotelu Mariott w Warszawie.

Serialowa Zosia zaprezentowała się w czarnej stylizacji. Obcisła sukienka podkreśliła nie tylko ramiona i nogi gwiazdy. Wycięcia po bokach były ryzykownym wyborem, który mógł zgubić Misheel. Okazały się jednak strzałem w dziesiątkę, dodając aktorce seksapilu.

* Na zamieszczonym powyżej klipie możecie zobaczyć, jak tego wieczoru wyglądała gwiazda "Rodziny zastępczej".*

(Fot. Ons.pl)

d3j8vgq

Podziel się opinią

Share
d3j8vgq
d3j8vgq