Trwa ładowanie...

Robert Janowski stracił pracę? Mamy komentarz

W mediach pojawiły się informacje, że program "Gra muzyka" spada z anteny w Telewizji Puls. To z kolei oznacza, że Robert Janowski po raz kolejny stracił pracę. Jaka jest prawda? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Robert Janowski stracił pracę? Mamy komentarzŹródło: ONS.pl
ds723lc
ds723lc

Robert Janowski po 20 latach rozstał się z Telewizją Polską. Kilka miesięcy później w Telewizji Puls został prowadzącym nowego formatu "Gra muzyka". Teraz według press.pl, muzyczne show spada z anteny.

Skontaktowaliśmy się z Moniką Janowską, żoną i menadżerką Roberta Janowskiego, aby zweryfikować te informacje.

ZOBACZ WIDEO:

- Umowa z TV Puls dotycząca programu "Gra Muzyka" była podpisana tylko na sezon jesienny, ponieważ TV Puls wiosną zawsze stawiała na seriale. Program "Gra muzyka" od początku nie był brany pod uwagę w letniej ramówce. To samo dotyczy Roberta, który współpracował z Pulsem tylko jako gospodarz programu "Gra Muzyka". Umową związany był, jak zawsze, z producentem zewnętrznym Media Corporation, a nie z samą telewizją. Ale zawodowa wiosna Roberta zapowiada się kwitnąco... - zdradza w rozmowie z Wirtualną Polską.

ds723lc

Wygląda na to, że rzeczywiście program "Gra Muzyka" będzie miał przerwę w emisji, ale nie oznacza to, że Robert Janowski nie będzie miał co robić.

- Cały program to improwizacja, coś, co uwielbiam i zawsze stosuję w swojej pracy" - komentował Janowski. Jak podkreślał, format to "fajna, rodzinna rozrywka". "W każdym programie będzie gość, z którym będę starał się rozmawiać na tematy głównie dotyczące ich twórczości, ale chciałbym, żeby były również nieco osobiste, lecz bez taniej sensacji - mówił Janowski o muzycznym formacie.

ds723lc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds723lc