Trwa ładowanie...
dmqdf07

Robert Janowski stracił pracę. "Gra muzyka" spada z anteny po jednym sezonie

W ramówce TV Puls nie pojawi się już program "Gra muzyka". Robert Janowski stracił pracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski żegna się z show w TV Puls
Robert Janowski żegna się z show w TV Puls (East News, Fot: East News)
dmqdf07

To nie jest dobry czas dla Roberta Janowskiego. Okazuje się, że jego program "Gra muzyka" nie miał najlepszej oglądalności Stacja postanowiła wycofać go z wiosennej ramówki.

- W sezonie wiosennym nie planujemy powrotu programu na antenę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. Tej wiosny stawiamy głównie na seriale - powiedział prezes Telewizji Puls Dariusz Dąbski.

ZOBACZ: Córka Roberta Janowskiego debiutuje w "Dzień dobry TVN"

Robert Janowski związał się z Telewizją Puls po tym, jak rozstał się z Telewizją Polską. Tam prowadził kultowe muzyczne show "Jaka to melodia?". Niestety, po 20 latach nie doszedł do porozumienia z władzami TVP. Potem Janowski zaczął szukać pracy gdzie indziej.

dmqdf07

Ostatecznie do ramówki Telewizji Puls wszedł program "Gra muzyka".

- Cały program to improwizacja, coś, co uwielbiam i zawsze stosuję w swojej pracy - komentował Janowski. Jak podkreślał, format to "fajna, rodzinna rozrywka". - W każdym programie będzie gość, z którym będę starał się rozmawiać na tematy głównie dotyczące ich twórczości, ale chciałbym, żeby były również nieco osobiste, lecz bez taniej sensacji - mówił o show Robert Janowski.

Próbowaliśmy skontaktować się też z prezenterem, ale na razie bez skutku. Żałujecie, że show znika z anteny?

dmqdf07

Podziel się opinią

Share

dmqdf07

dmqdf07