ycipk-2i5e7p

Robert Janowski o swoim stanie zdrowia. "Byłem 2 tygodnie w szpitalu"

W mediach pojawiła się informacja, że Robert Janowski ma problemy ze zdrowiem i wylądował w szpitalu. Teraz publikuje post na Instagramie i uspokaja fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali" - pisze Janowski.
"Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali" - pisze Janowski. (East News, Fot: East News)
ycipk-2i5e7p

Jak donosił tygodnik "Na Żywo", prezenter nie pojawił się na gali "Lwice Biznesu", gdzie został nominowany do nagrody "Gwiazda o wielkim sercu". Na tej imprezie zastąpiła go żona, Monika Janowska. - Robert nie był w stanie pojawić się na ceremonii, gdyż musi wypoczywać - tłumaczyła. Mimo że artysta nie prowadzi już programu "Jaka to melodia?", działa jeszcze prężniej. Najprawdopodobniej intensywne życie zawodowe dało mu w kość.

Prezenter postanowił zabrać głos i wyjaśnić, co tak naprawdę się z nim dzieje. "Już w domu. Ale od początku..." - zaczął obszerny post na Instagramie.

ycipk-2i5e7p

"Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali. Dziękuję mediom, że pomimo domysłów, nie "zrobili" z mojej choroby światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem. Jestem już w domku i dziękuję wszystkim za wsparcie" - tłumaczył w instagramowym wpisie.

Nie zabrakło podziękowań za nominację do nagrody "Lwice Biznesu". Podkreślił jednocześnie, że jest szczęśliwy i dumny.

"Największe ukłony dla mojej żony Moniki Janowskiej. Przy niej i dzięki niej i ja stałem się lepszym człowiekiem" - podziękowął ukochanej, która dumnie prezentowała go na ceremonii.

ycipk-2i5e7p

Życzymy dużo zdrowia.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2i5e7p

ycipk-2i5e7p
ycipk-2i5e7p