Jest cały w emocjach. Poruszające słowa Roberta Janowskiego po zwycięstwie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Robert Janowski zwycięzcą programu "Twoja twarz brzmi znajomo" (East News)
Robert Janowski zwycięzcą programu "Twoja twarz brzmi znajomo" (East News)
TRICOLORS

13.11.2021 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Janowski po zwycięstwie w 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pokusił się na niemałe emocje. We wzruszającym wpisie podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami na temat kultowej już produkcji Polsatu.

Zwycięzcą 15. edycji muzycznego programu z udziałem gwiazd jest Robert Janowski. Artysta, a także były prowadzący teleturniej "Jaka to melodia?", nie kryje wzruszenia i wdzięczności za trzy miesiące wytężonej pracy na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".

"Kochani, brak mi słów! Dziękuję z całego serca telewizji Polsat i wam, moi drodzy. Za tyle pięknych słów. Bardzo, bardzo dziękuję. Chcę też podziękować i pogratulować moim koleżankom i kolegom, z którymi wspólnie przeżyliśmy trzy cudowne miesiące. Wszyscy pracowaliśmy bardzo ciężko. Wszyscy mieliśmy chwile radości, ale też gorsze dni, kiedy byliśmy zmęczeni i wydawało nam się, że nie damy rady. Daliśmy! Ekipo kochana, jesteście wielcy!" - z ekscytacją wyznaje na Instagramie Janowski.

Nie zapomina również dodać, że pieniężną nagrodę przeznaczy na bardzo ważny dla niego cel. Chodzi o wsparcie dla Jakuba Potkańskiego, którego artysta wraz z żoną od kilku lat wspiera. "Kuba, kochamy cię. Dla takich chwil warto żyć" - podkreśla zwycięzca, który w artystycznym starciu zmierzył się z Barbarą Kurdej-Szatan, Pauliną Sykut-Jeżyną, Adamem Zdrójkowskim, Tomaszem Ciachorowskim, Katarzyną Łaską, Klarą Williams oraz Krzysztofem Cugowskim juniorem.

W finale Janowski wykonał utwór Erica Claptona pt. "Layla", a od publiczności i samego jury otrzymał owacje na stojąco. "Robert, wstanę z szacunku i z wielkiej sympatii. Cieszę się bardzo, że mogłam cię spotkać w tym programie" - wyznała zachwycona Małgorzata Walewska. "To jest jakieś magiczne, co za każdym razem wnosisz na tę scenę. W zasadzie zmierzyłeś się tu z samymi legendami, i na pewno nie będzie przesadzone to, co teraz powiem. Jesteś legendą tego programu!" - zachwycił się Gromee.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także