Trwa ładowanie...
d4leh9x

Rinke Rooyens stracił przyjaciela. Wzruszające pożegnanie producenta

Rinke Rooyens przeżywa smutne chwile - zmarł jego przyjaciel Bogdan. Holendersko-polski producent opublikował naprawdę wzruszający filmik pożegnalny dla swojego kolegi z planu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rinke Rooyens pożegnał zmarłego przyjaciela
Rinke Rooyens pożegnał zmarłego przyjaciela (ONS.pl, Materiały prasowe)
d4leh9x

RInke Rooyens, właściciel firmy Rochstar S. A., z ogromnym smutkiem pożegnał swojego przyjaciela Bogdana, którego poznał przy okazji kręcenie jednego z odcinków programu TTV "Hospicjum". Bardzo szybko znaleźli tam wspólny język i zaczęli się dogadywać. Niestety, Bogdan zmarł, o czym poinformował producent.

"Największym darem życia jest przyjaźń. Spotkanie z Bogdanem - otrzymalem to. Prawdziwy przyjaciel to ten, który wydobywa z ciebie to, co najlepsze, i właśnie to się stało, gdy cię spotkałem. Prawdziwa przyjaźń przychodzi, gdy cisza między dwojgiem ludzi wygodnie siedzi obok ciebie. W ciszy dałeś mi spokój, Bogdan" - napisał w treści wzruszającego posta na Instagramie.

Czytaj też: Gwiazdor "Goggleboxa" pobity

d4leh9x

Dołączył do tego filmik, który jest fragmentem programu "Hospicjum". Holender goli schorowanego Bogdana, który leży w łóżku. Opiekował się mężczyzną przez kilka dni w Warszawskim Hospicjum Onkologicznym.

"Prawdziwi przyjaciele to ci rzadcy ludzie, którzy przychodzą cię znaleźć w ciemnych chwilach życia i prowadzą z powrotem do światła i dają nadzieję, że nasza Przyjaźń nie polega na tym, kogo znasz najdłużej. Chodzi o to, kiedy wkroczyłem w twoje życie, powiedziałem 'Jestem tu dla ciebie', trzymając rękę w ciszy i rozumiemy się w całkowitej ciszy" - dodał Rooyens.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4leh9x

Podziel się opinią

Share
d4leh9x
d4leh9x