Reżyser "Moulin Rouge" z dzieciakami z "Glee"

Reżyser "Moulin Rouge" z dzieciakami z "Glee"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

12.10.2010 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Baz Luhrmann pragnie wyreżyserować odcinek serialu "Glee".

Australijski filmowiec należy do grona zagorzałych fanów telewizyjnego przeboju, dlatego skontaktował się osobiście z twórcą "Glee", Ryanem Murphy, i poprosił o możliwość wyreżyserowania jednego z odcinków.

- Jestem wielkim fanem "Glee" - oświadczył Luhrmann. - Rozmawiałem z Ryanem. Postaram się znaleźć czas na to, aby wyreżyserować jeden odcinek. Marzę o tym. Patrzę na te dzieciaki i myślę, że są fenomenalne. Takie zdyscyplinowane. Gdy kręciłem "Moulin Rouge!", słyszałem zewsząd: "Chyba żartujesz, musical ze współczesnymi piosenkami? To nigdy nie wypali". Dziś już wszyscy wiemy, że było inaczej, a "Glee" jest na to kolejnym dowodem. Wystarczy mi jeden odcinek. Wtedy spełnię swoje marzenie.

Dorobek Baza Luhrmanna zamyka dramat "Australia".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także