Trwa ładowanie...
rezydencja
04-07-2011 18:21

"Rezydencja": Ruszyły zdjęcia! Co nas czeka?

"Rezydencja": Ruszyły zdjęcia! Co nas czeka?
ddyjdr4
ddyjdr4

Nareszcie ruszyły zdjęcia do długo oczekiwanej Polskiej wersji "Dynastii". O prawa do emisji serialu *"Rezydencja" walczyły 3 stacje telewizyjne. Produkcją zajmie się, należąca do Michała Kwiecińskiego, firma Akson Studio, która ma na swoim koncie takie hity jak "Czas Honoru", "Przepis na życie" i "Hotel 52".*

Wysoki poziom i niezapomniane emocje gwarantuje doborowa obsada, w roli głównej zobaczymy znanego człowieka Honoru – Jana Wieczorkowskiego, oraz piękną Annę Cieślak znaną z takich hitów jak „Dlaczego Nie” czy „Śluby Panieńskie”.

Towarzyszyć im będzie plejada gwiazd: Małgorzata Pieczyńska, Weronika Książkiewicz, Sambor Czarnota, Daria Widawska i od dawna nie widziana Grażyna Szapołowska, którą polscy widzowie będą mogli oglądać na małym ekranie, po raz pierwszy od pięciu lat.

Reżyserem serialu jest Maciej Dejczer – twórca takich hitów jak "Chichot Losu", "Teraz albo nigdy", "Ojciec Mateusz" czy znana wszystkim "Magda M".

ddyjdr4

Serial "Rezydencja", bo o nim mowa przedstawia losy bardzo bogatej rodziny, w której nagle, oprócz pieniędzy i wpływów, zaczynają liczyć się emocje. A to za sprawą zwyczajnej młodej kobiety, która trafia do imperium zarządzanego przez jej ojca.

Czy świat, w którym żyją bohaterowie nie rozpadnie się pod naporem uczuć? Czy pozostanie taki sam, kiedy wejdzie do niego skromna, uczciwa dziewczyna? Czy ona pozostanie taka sama po zderzeniu ze światem bogaczy i ich zamkniętymi sercami? A wreszcie czy prawdziwa miłość ma szansę w świecie wielkich interesów, władzy i wpływów?

"Rezydencja" będzie serialem, który śmiało może konkurować z amerykańskimi produkcjami, bohaterowie nowej "Dynastii" wiodą swoje życia w niewyobrażalnym luksusie i dekadencji.

Serial będzie zachwycać niezwykle bogatą scenografią i rekwizytami. Plan zdjęciowy obejmuje, między innymi, luksusowy pałac w Zdunowie, wzniesiony na początku XX wieku. W "Rezydencji" pojawią się również luksusowe samochody, którymi będą jeździć główni bohaterowie. Mimo, że w serialu będą obecne tylko trzy modele, ich łączna wartość przekroczy zawrotną sumę 3 milionów Euro.

ddyjdr4

"Rezydencję" będzie można odwiedzić już jesienią, o 21.30 w TVP 1.

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

ddyjdr4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddyjdr4