Trwa ładowanie...
dv9d443

Restauracja upadła po rewolucjach Magdy Gessler. "Przyczyn zamknięcia jest wiele"

Magda Gessler od lat zmienia oblicze restauracji w Polsce. Jak się okazuje rewolucje w jej wykonaniu nie zawsze zwiastują sukces. Jedna z restauracji we Wrocławiu upadła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler prowadzi program 'Kuchenne rewolucje"
Magda Gessler prowadzi program 'Kuchenne rewolucje" (East News, Fot: East News)
dv9d443

Jak donosi "Gazeta Wrocławska" restauracja "Alladyn", która w 2018 r. przeszła rewolucje Magdy Gessler została zamknięta. Przebieg metamorfozy opisywaliśmy tutaj.

Lokal na wrocławskiej mapie funkcjonował kilka dobrych lat. Po zmianach, które zaproponowała Gessler w 2018 roku serwowano kuchnię marokańską. Nowy pomysł nie zagwarantował sukcesu. Niestety.

Magda Gessler w odcinku nie miała łatwo. Od samego początku przeżywała szok. Restauratorka była rozczarowana obsługą, jedzeniem i brudem.

dv9d443

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler dogryza Mateuszowi: "Trochę warszawka"

W rozmowie z gazetą właściciel nie obwinia popularnej restauratorki a problemu doszukuje się na wielu płaszczyznach. Nie poddaje się jednak i ma też plan b.

- Przyczyn zamknięcia jest wiele, ale to sprawa otwarta. Niewykluczone, że otworzę coś innego w innym miejscu. Na razie to była jedyna możliwa decyzja, a złożyły się na to różne czynniki, także osobiste - mówi Marek Jędrzejowski Gazecie Wrocławskiej.

Bywa i tak, że wielka rewolucja nie przynosi efektów. Tak było i w tym przypadku. Restauracja "Alladyn" przechodzi do historii.

- Pozostaje ogromny żal. Wiadomo, człowiek wiąże się z miejscem - podsumował w rozmowie z "Gazetą Wrocławską".

dv9d443

Podziel się opinią

Share

dv9d443

dv9d443