Restauracja upadła po rewolucjach Magdy Gessler. "Przyczyn zamknięcia jest wiele"

Restauracja upadła po rewolucjach Magdy Gessler. "Przyczyn zamknięcia jest wiele"
Źródło zdjęć: © East News | East News

06.06.2019 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler od lat zmienia oblicze restauracji w Polsce. Jak się okazuje rewolucje w jej wykonaniu nie zawsze zwiastują sukces. Jedna z restauracji we Wrocławiu upadła.

Jak donosi "Gazeta Wrocławska" restauracja "Alladyn", która w 2018 r. przeszła rewolucje Magdy Gessler została zamknięta. Przebieg metamorfozy opisywaliśmy tutaj.

Lokal na wrocławskiej mapie funkcjonował kilka dobrych lat. Po zmianach, które zaproponowała Gessler w 2018 roku serwowano kuchnię marokańską. Nowy pomysł nie zagwarantował sukcesu. Niestety.

Magda Gessler w odcinku nie miała łatwo. Od samego początku przeżywała szok. Restauratorka była rozczarowana obsługą, jedzeniem i brudem.

W rozmowie z gazetą właściciel nie obwinia popularnej restauratorki a problemu doszukuje się na wielu płaszczyznach. Nie poddaje się jednak i ma też plan b.

- Przyczyn zamknięcia jest wiele, ale to sprawa otwarta. Niewykluczone, że otworzę coś innego w innym miejscu. Na razie to była jedyna możliwa decyzja, a złożyły się na to różne czynniki, także osobiste - mówi Marek Jędrzejowski Gazecie Wrocławskiej.

Bywa i tak, że wielka rewolucja nie przynosi efektów. Tak było i w tym przypadku. Restauracja "Alladyn" przechodzi do historii.

- Pozostaje ogromny żal. Wiadomo, człowiek wiąże się z miejscem - podsumował w rozmowie z "Gazetą Wrocławską".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także