"Reporterzy. Z życia wzięte". Piotr Cyrwus wystąpi w nowej roli

"Reporterzy. Z życia wzięte". Piotr Cyrwus wystąpi w nowej roli
Źródło zdjęć: © ONS.pl

30.10.2019 16:34, aktual.: 30.10.2019 18:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Reporterzy. Z życia wzięte" to nadchodzący serial fabularno-dokumentalny, nad którym pracują Telewizja Puls i Studio A. Główne role w produkcji zagrają Piotr Cyrwus i Tadeusz Chudecki.

Akcja nowego serialu fabularno-dokumentalnego "Reporterzy. Z życia wzięte" rozgrywa się w małej miejscowości, gdzie działa redakcja fikcyjnego portalu informacyjnego "Puls dnia". Właścicielem serwisu jest Andrzej Kaczorowski (w tej roli Tadeusz Chudecki)
. Mężczyzna ma jednak wielkiego wroga w postaci biznesmena Leszka Rembickiego (Piotr Cyrwus)
, który w przeszłości był jego dobrym kolegą. W każdym odcinku przedstawiona zostanie inna historia dotycząca lokalnych tajemnic, które badać będzie ekipa "Pulsu dnia".

- Umacniając naszą współpracę z Telewizją Puls, rozpoczęliśmy produkcję nowego serialu, w którym będziemy wnikliwie przyglądać się ludzkim i społecznym problemom, pokażemy różne oblicza niesprawiedliwości, biedy, damy też naszym widzom otuchę i sporą dawkę humoru - mówi w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Anna Skowrońska, prezes Studia A.

- Mamy nadzieję, że nowa produkcja zaskarbi sobie sympatię naszych widzów, którzy znajdą w niej oryginalnych bohaterów i inspirowane życiem historie - dodaje Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.

Prace nad nowym serialem już trwają. Premiera "Reporterzy. Z życia wzięta" zapowiadana jest wiosnę 2020 r.

Piotr Cyrwus do tej pory najbardziej kojarzy się z rolą, którą przez wiele lat odgrywał w "Klanie" - mowa oczywiście o spokojnym Ryśku. Aktor odszedł z serialu w 2012 r. Miał za sobą 15 lat pracy na planie telenoweli. 7 lat później nadal jest z nią kojarzony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także