Trwa ładowanie...
d1k0vqp

"Recepta na miłość": nowy serial TVP z plejadą gwiazd

TVP przygotowuje nowy serial obyczajowy. Ruszyły zdjęcia do produkcji "Recepta na miłość" z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim w rolach głównych.
Share
"Recepta na miłość": nowy serial TVP z plejadą gwiazd
Źródło: AKPA
d1k0vqp

Z najnowszych medialnych doniesień wynika, że serial ma mieć charakter sensacyjno-obyczajowy. Jak poinformował „Super Express”, głównym bohaterem ma być weterynarz, który uwielbia rozwiązywać kryminalne zagadki. Akcja natomiast rozegra się w malowniczym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

- Chcieliśmy, by akcja naszego serialu odrywała się w małym miasteczku, w którym splotą się losy naszych głównych bohaterów. Szukaliśmy miejsca z tzw. klimatem i przepięknymi krajobrazami, które stanowić będą naturalną scenografię naszego serialu. W tej sytuacji Kazimierz Dolny wydawał nam się naturalnym i najlepszym wyborem – powiedział portalowi wirtualmedia.pl reżyser, Piotr Wereśniak.

W rolach głównych wystąpią Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan. W obsadzie znaleźli się także Maria Dębska, Piotr Fronczewski, Piotr Polk i Dariusz Toczek. Serial na podstawie scenariusza Roberta Mąki reżyseruje Piotr Wereśniak.

d1k0vqp

Producentem nowej propozycji TVP jest odpowiedzialny za takie hity stacji, jak „M jak miłość” i „Na dobre i na złe”, Tadeusz Lampka. „Recepta na miłość” ma trafić na antenę wiosną 2017 roku. Producent nie ujawnia jednak jeszcze, dla którego kanału serial jest dedykowany.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o roli prowadzącej "The Voice of Poland"

d1k0vqp

Podziel się opinią

Share
d1k0vqp
d1k0vqp