Trwa ładowanie...
dfqm1my

Ratownik w "Pytaniu na Śniadanie" wsparł protesty kobiet. Prowadzący skonfundowani

W programie porannym TVP "Pytanie na Śniadanie" ratownik medyczny postanowił zagrać na nosie stacji publicznej i założył maseczkę z czerwoną błyskawicą, która jest znakiem rozpoznawczym Strajku Kobiet. Prowadzący wyglądali na skonfundowanych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ratownik wprawił prowadzących "PnŚ" w duże zakłopotanie
Ratownik wprawił prowadzących "PnŚ" w duże zakłopotanie (TVP)
dfqm1my

Dział informacyjny TVP (TVP Info, redakcja "Wiadomości") wciąż przyjmuje narrację prorządową. Ta retoryka nie ma jednak wpływu na wyniki oglądalności "Pytania na Śniadanie", który utrzymuje się na prowadzeniu w kategorii porannych programów telewizyjnych. Zapewne zdawał sobie z tego sprawę ratownik medyczny, który mówił w "PnŚ" o przygotowaniach do testu na obecność koronawirusa.

Na oczach kilkuset tysięcy widzów Jacek Rąbiński postanowił zagrać na nosie telewizji publicznej i wprowadzić prowadzących w zakłopotanie. Gdy żegnał się z po rozmowie, przypomniał, żeby nosić maseczki. Sam ją założył, ale jej wzór całkowicie zaskoczył duet prowadzących.

Roszady w programach śniadaniowych

Jego biała maseczka miała narysowaną czerwoną błyskawicę, co jest znakiem charakterystycznym Strajku Kobiet. Protestujące i wspierający je mężczyźni sprzeciwiają się zaostrzeniu prawa aborcyjnego i nie zgadzają się z ostatnim wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Przypomnijmy, że orzekł, że aborcja w związku ze stwierdzeniem uszkodzenia płodu jest niezgodna z konstytucją. Od tego momentu trwają głośne protesty na terenie całego kraju.

dfqm1my

Zachowanie ratownika skonfundowało parę prowadzących, mieli bardzo zmieszane miny i zupełnie nie wiedzieli, jak zareagować. - Jak na załączonym obrazku... Dziękujemy bardzo - odrzekł jedynie Tomasz Wolny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfqm1my

Podziel się opinią

Share
dfqm1my
dfqm1my