Trwa ładowanie...

"Pytanie na Śniadanie" z wyższą oglądalnością niż "Dzień Dobry TVN"

We wrześniu poranny program TVP "Pytanie na Śniadanie" zanotował wyższe wyniki oglądalności niż bezpośredni konkurent "Dzień Dobry TVN". Względem zeszłego roku obie śniadaniówki straciły jednak widzów.

Share
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel prowadzą "PnŚ"
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel prowadzą "PnŚ"Źródło: TVP
dv8sd4g

"Pytanie na Śniadanie" TVP było najpopularniejszym porannym programem we wrześniu tego roku. Według danych Nielsen Audience Measurement dla portalu wirtualnemedia.pl w grupie komercyjnej 4+ "PnŚ" oglądało średnio 439,3 tys. osób.

Śniadaniówka stacji publicznej wygrała na tym polu z "Dzień Dobry TVN". Program ten w tej samej grupie komercyjnej wybierało średnio 347,4 tys. widzów.

Roszady w programach śniadaniowych

Na trzecim miejscu uplasował się magazyn "Nowy dzień z Polsat News", który jest pokazywany równolegle na głównej antenie Polsatu od godz. 6:00. Program oglądało średnio 301,5 tys. osób.

dv8sd4g

Wszystkie trzy poranne programy straciły jednak widzów w stosunku do wyników z września 2019 r. Strata "PnŚ" to ponad 30 tys. oglądających, "DDTVN" nieco ponad 40 tys., a "Nowy dzień z Polsat News" wybierało prawie 6 tys. osób mniej.

Przypomnijmy, że w programach śniadaniowych TVP i TVN doszło do zmian w zespołach prowadzących. W "PnŚ" Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zajęli miejsce Roberta El Gendy'ego i Tamary Gonzalez. Z kolei w "DDTVN" nie ma duetu Kinga Rusin-Piotr Kraśko. Ona odeszła ze stacji, on przeniósł się do redakcji "Faktów". Utworzono nową parę prowadzących, którą tworzą Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dv8sd4g

Podziel się opinią

Share
dv8sd4g
dv8sd4g