Trwa ładowanie...
16-09-2013 16:31

Rafał Cieszyński prowadzącym program ''BANKOMAT. Wyścig z czasem''

Rafał Cieszyński prowadzącym program ''BANKOMAT. Wyścig z czasem''Źródło: TV Puls
d8tvtn7
d8tvtn7

"BANKOMAT. Wyścig z czasem" to nowe reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu będzie aktor – *Rafał Cieszyński.*

"BANKOMAT. Wyścig z czasem" to wyjątkowy program, w którym liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. Uczestnikom niejednokrotnie przyjdzie zmierzyć się z dużymi przeszkodami, a najwytrwalsi z nich zostaną nagrodzeni za walkę z własnymi słabościami. Adrenalina, emocje, presja czasowa i gra o wysoką stawkę. "BANKOMAT. Wyścig z czasem" przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!

"BANKOMAT. Wyścig z czasem" będzie miał premierę w środę, 25 września, ok. godz. 22:00. TV Puls wyemituje 10 godzinnych odcinków. Program będzie pokazywany w każdą środę wieczorem po filmie o 20.00. Powtórki programu pojawią się w ciągu tygodnia na TV Puls i PULS 2. Produkcją na zlecenie Telewizji Puls Sp. z o.o. zajmuje się firma Endemol Polska. Program powstaje na podstawie formatu „THE ATM MACHINE” A Phileas Productions. Oryginalny format powstał według pomysłu Sergio Sancho.

Premiera programu już 25 września ok. godz. 22.00.

d8tvtn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8tvtn7