Rafał Brzozowski zakochany. Opowiedział o nowej partnerce

Rafał Brzozowski reprezentował Polskę na Eurowizji w 2021 r.
Rafał Brzozowski reprezentował Polskę na Eurowizji w 2021 r.
Źródło zdjęć: © fot. Akpa

25.08.2022 08:02, aktual.: 25.08.2022 10:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Brzozowski w ubiegłym roku rozstał się z narzeczoną. Celebryta miał bardzo to przeżyć, ale w trakcie ostatniego wywiadu wyszło na jaw, że obecnie nie jest sam. Kim jest jego wybranka?

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska byli parą przez osiem lat. Byli nawet zaręczeni i planowali ślub, ale ostatecznie ich związek się rozpadł. - Po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szanujemy się i wspieramy wzajemnie swoje działania – pisał w ubiegłym roku Brzozowski w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tarnowska szybko zaczęła się pokazywać z innym mężczyzną u boku, z którym obecnie spodziewa się dziecka, zaś Brzozowskiego zaczęto łączyć z Martą Manowską, co okazało się jedynie plotką. Jednak podczas rozmowy prezentera z Jastrząb Post, która dotyczyła nowej płyty Brzozowskiego, wyszło na jaw, że on również jest w nowej relacji.

- Muszę powiedzieć tak, że dla kogoś mi serduszko troszkę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija - powiedział. Zdradził serwisowi także, że kobieta nie ma nic wspólnego ze światem mediów.

- Muszę powiedzieć wymagająco, że nie. Jest z zupełnie innej branży. Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. Co ma być, to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie - dodał.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także