Trwa ładowanie...
deafvlc

Radwańska w "TzG". Już wie, na co przeznaczy wygraną

Udział Agnieszki Radwańskiej w "Tańcu z Gwiazdami" dla wielu był zaskoczeniem. Tenisistka ma w tym pewien cel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Radwańska odda pieniądze z "TzG" na cele charytatywne
Agnieszka Radwańska odda pieniądze z "TzG" na cele charytatywne (Instagram.com)
deafvlc

Agnieszka Radwańska pochwaliła się zdjęciami zza kulis sesji zdjęciowej do popularnego programu Polsatu. Tym samym gwiazda sportu potwierdziła swój udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Zobacz: Radwańska zarabia miliony. Zdradziła nam, w co inwestuje

Jakiś czas temu tenisistka zawiesiła swoją karierę sportową ze względu na niedoleczone kontuzje i słabszą formę. Po tym, jak oświadczyła, że rezygnuje ze sportu, pojawiły się spekulacje i pytania, co dalej. Odpowiedź przyszła szybko.

deafvlc

ZOBACZ TAKŻE: Radwańska gwiazdorzy na sportowej emeryturze. "Zawsze miała zakusy celebryckie"

Radwańska już za kilka tygodni zatańczy na parkiecie u boku popularnego tancerza, Stefano Terrazzino. Nie wszyscy fani tenisistki byli z tego powodu zadowoleni. Internauci sugerowali, że Agnieszka robi to dla pieniędzy, których i tak ma przecież sporo.

Magazyn "Party" dowiedział się, że gwiazda ma w tym ukryty cel. Podobno Agnieszka Radwańska za każdy odcinek show ma otrzymać 20 tys. zł. Gdyby dotrwała do finału, uzbierałaby się pokaźna kwota.

Tenisistka swoją wygraną zamierza przeznaczyć na cele charytatywne. Gwiazda jest ambasadorką Dobrej Woli UNICEF i będzie pomagać dzieciom na całym świecie.

deafvlc

Podziel się opinią

Share

deafvlc

deafvlc