ycipk-2cys53

Agnieszka Radwańska w "Tańcu z gwiazdami". Udział w programie się jej opłaci

Agnieszka Radwańska to jedna z przyszłych uczestniczek tanecznego show Polsatu. Za każdy odcinek "Tańca z gwiazdami" tenisistka otrzyma rekordową kwotę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Radwańska sporo zarobi za udział w "Tańcu z gwiazdami"
Agnieszka Radwańska sporo zarobi za udział w "Tańcu z gwiazdami" (East News, Fot: East News)
ycipk-2cys53

Kilka tygodni temu, po 25 latach na korcie tenisowym, Agnieszka Radwańska poinformowała o sportowej emeryturze. I choć wszyscy jej fani przyglądali się tej decyzji z niedowierzaniem, to ona wiedziała, co robi.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Radwańska myśli o przerwie w karierze. Pora na dziecko?

ycipk-2cys53

Złośliwi twierdzili, że po olbrzymich sukcesach w tenisie Radwańska spocznie na laurach. Nic bardziej mylnego. Już wkrótce zobaczmy ją w "Tańcu z gwiazdami". Udział w programie może okazać się dla niej jednym z najbardziej opłacalnych kontraktów.

Za każdy odcinek show Polsatu Agnieszka ma dostać rekordową kwotę. Jej gaża ma wynosić nawet 20 tys. zł.

Ponadto, Radwańska już wie, na co przeznaczy te środki. Od lat jest Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF i właśnie na rzecz tej fundacji chce przekazać swoje zarobki.

ycipk-2cys53

"Isia" nie ukrywa, że chce zdobyć pierwsze miejsce. I taki scenariusz jest całkiem prawdopodobny, bo jej tanecznym partnerem będzie Stefano Terrazzino.

W niedawno udzielonym wywiadzie dla Polsat News Radwańska przyznała, że udział w programie to dla niej przede wszystkim okazja do treningu. Będziecie jej kibicować?

ZOBACZ TEŻ: Kinowy hit - idealny na walentynki

ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cys53