Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzejewski pierwszy raz na antenie. Jak im poszło?

W piątkowym programie pojawili się nowi prowadzący "Pytania na śniadanie". Choć nie poprowadzili całego odcinka, wiemy już, czego się po nich możemy spodziewać.

"Pytanie na śniadanie": Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzejewski pierwszy raz na antenie. Jak im poszło?Źródło: TVP
d12g0v8
d12g0v8

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wystąpili w nowych rolach. Zastąpili dawną parę prowadzących "Pytania na śniadanie" Tamarę Gonzales Pereę i Roberta El Gendy. Zaledwie dwa dni po ogłoszeniu tej nowiny zjawili się na antenie.

Dziennikarz sportowy po ponad 20 latach pracy w TVP nie miał najmniejszego problemu z odnalezieniem się w programie śniadaniowym. Nikt zresztą nie wątpił w jego kompetencje. Jednak dla Katarzyny Cichopek prowadzenie programu na żywo to nowość. Choć nie raz pełniła już rolę konferansjerki. W tych okolicznościach, na jednej z imprez TVP miała już okazję współpracować z Maciejem Kurzajewskim.

Zobacz: Wpadki “Wiadomości” TVP. Sporo się ich nazbierało

Debiut nowych prowadzących "Pytania na śniadanie" był mocno ograniczony czasowo. Większość odcinka poprowadzili Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki. Cichopek i Kurzajewski zjawili się w programie dopiero przed godz. 11 i zdążyli przeprowadzić zaledwie dwie rozmowy. Jedna z nich dotyczyła wad wzroku u dzieci, głównie tego, jak rodzice mogą zauważyć u swoich pociech problemy ze wzrokiem.

d12g0v8

Prowadzący żywo reagowali na odpowiedzi rozmówców. Katarzyna Cichopek często wspomagała się gestykulacją. Jako mama podpowiadała widzom sposoby na komunikację z dziećmi. Z kolei Maciej Kurzajewski przyjął rolę eksperta i celnie podsumowywał wypowiedzi gości.

Aktorka nie kryła ekscytacji podczas rozmowy o przetworach z gruszek. Choć jak przyznała, sama nie jest dobrą kucharką. Jej początkowy entuzjazm wydawał się nieco teatralny. Dopiero później pozwoliła rozmówcom podzielić się swoją wiedzą. Zarówno Cichopek i Kurzajewski zadawali precyzyjne pytania, pogłębiające temat. Jak zdradziła nowa prowadząca "Pytania na śniadanie", omawiała te tematy z nowym kolegą z pracy przed wejściem na antenę.

Wygląda więc na to, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stawiają na profesjonalizm. Są dobrze przygotowani do rozmów, okazują sympatię gościom. Choć czasami zdarza im się przerywać rozmówcom, nie narzucają na siłę swojego zdania. Czy dzięki temu przyciągną do programu śniadaniowego TVP2 nowych widzów? Władze stacji z pewnością na to liczą.

d12g0v8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12g0v8