Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Izabella Krzan zastąpi Monikę Zamachowską? "Jest idealna"

Po zwolnieniu Michała Olszańskiego ze śniadaniówki TVP zaczęto zadawać pytania o dalszy los jego programowej partnerki. Monika Zamachowska wstrzymuje się od komentarza, ale już wskazuje się jej potencjalną następczynię.

"Pytanie na śniadanie": Izabella Krzan zastąpi Monikę Zamachowską? "Jest idealna"Źródło: East News
d4arg2q
d4arg2q

Nie milkną echa odsunięcia Michała Olszańskiego z "Pytania na śniadanie". TVP tłumaczyła tę decyzję koniecznością dotarcia do coraz młodszej widowni programu. Na co 64-letni prezenter odpowiedział: "Widocznie nie ma już miejsca w TVP dla dziennikarzy 60 plus. Idzie młode..."

Monika Zamachowska, która współprowadziła "Pytanie na śniadanie" z Olszańskim, jest znacznie młodsza od swojego kolegi, ale podobno ona również może się wkrótce pożegnać ze śniadaniówką.

Tak przynajmniej wynika ze słów informatora "Faktu", który wymienił Izabellę Krzan jako potencjalną następczynię Zamachowskiej. Krzan to modelka, Miss Polonia 2016, która pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" w 2017 r. z cyklem reportaży "Lajk!". Kilka miesięcy później stworzyła z Rafałem Brzozowskim duet w nowym "Kole fortuny".

Obejrzyj: Rozżalona Zamachowska: "Potrafimy się zjednoczyć w obliczu kryzysu, ale nie trwa to długo"

– Teraz sprawdza się też jako prowadząca letnie koncerty Dwójki. Wszyscy uważają, że jest idealna do ekipy "Pytania na śniadanie" i ponoć jest zaproszona na rozmowę – czytamy w "Fakcie".

d4arg2q

Monika Zamachowska od kilku dni przebywa na urlopie w Sopocie i wstrzymuje się od komentarza na temat zmian w jej programie.

- Jeśli mogę was prosić, odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze? W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym – napisała na Instagramie.

d4arg2q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4arg2q