Trwa ładowanie...
pytanie na śniadanie
+1

"Pytanie na śniadanie". Prowadzący zdradził nadchodzące zmiany

Poranne pasmo TVP2 po raz kolejny zaskoczyło widzów. Latem nowe odcinki programu prawdopodobnie będą emitowane we wcześniejszych porach.

Share
"Pytanie na śniadanie". Prowadzący zdradził nadchodzące zmiany
Źródło: ONS
d4ktzbw

"Pytanie na śniadanie" od lat konkuruje z "Dzień dobry TVN". Obie stacje prześcigają się w pomysłach na urozmaicenie swoich formatów.

W zeszłym roku TVP2 dokonała zmiany prowadzących. Najpierw Aleksander Sikora zastąpił Michała Olszańskiego, a później na miejscu Moniki Zamachowskiej pojawiła się Małgorzata Tomaszewska. Jak twierdził były prezes TVP Jacek Kurski, chodziło o przyciągnięcie przed telewizory młodszej widowni.

Zobacz: "Pytanie na śniadanie": Marcelina Zawadzka o relacjach z prowadzącymi

d4ktzbw

Jeden z prowadzących Aleksander Sikora zdradził, że w programie szykują się zmiany. Chodzi o godzinę rozpoczęcia emisji. "Tak się chichramy ze szczęścia przed jutrzejszym wydaniem "Pytania na śniadanie", które rozpoczynamy o 8:00 (od 29.06 od 7:30). Kto jutro spędzi ze mną i Małgorzata Tomaszewska mój urodzinowy poranek?" - napisał prezenter na Instagramie.

Dotąd produkcja "Pytania na śniadanie" nie potwierdziła tych informacji. Byłoby to jednak zaskakujący krok, aby w okresie letnich wakacji zachęcać widzów do wcześniejszego wstawania.

W lipcu i sierpniu "Pytanie na śniadanie" bez zmian prowadzić będą pary gospodarzy: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki, Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy oraz Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

d4ktzbw

Podziel się opinią

Share
d4ktzbw
d4ktzbw