Trwa ładowanie...
dms3k6g

"Pułapka" będzie miała drugi sezon. TVN potwierdza

Potwierdzają się doniesienia o pracach nad drugim sezonem "Pułapki". Serial kryminalny ma wrócić w 2019 roku, ale nie jest jeszcze powiedziane, czy na wiosnę czy jesień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kulesza ma ponownie zagrać główną bohaterkę serialu "Pułapka".
Agata Kulesza ma ponownie zagrać główną bohaterkę serialu "Pułapka". (Materiały prasowe)
dms3k6g

O pracach nad scenariuszem serialu pisaliśmy we wrześniu. Teraz wcześniejsze informacje potwierdziła stacja TVN. - Powstanie drugi sezon „Pułapki”. Pracujemy aktualnie nad 10 serialami jednocześnie, nie mamy ciśnienia, żeby robić drugi sezon od razu na wiosnę 2019 roku. Chcemy żeby scenariusz był tak dobry jak w pierwszej serii - powiedział wiceprezes i dyrektor programowy TVN Discovery Edward Kiszczak. Tym samym zostawił furtkę do tego, żeby drugi sezon ukazał się jesienią.

Scenariusz piszą Karolina Frankowska i Michał Godzic, którzy też byli odpowiedzialni za pierwszy sezon. Bardzo prawdopodobne jest, że bohaterki, czyli Olga Sawicka (Agata Kulesza) i Ewa (Marianna Kowalewska) znowu się spotkają i wpadną w tytułową pułapkę.

Producentami serialu są Tomasz Karpiński i Katarzyna Bielecka, a odcinki wyreżyserował Łukasz Palkowski.

dms3k6g

Już w najbliższą niedzielę 14 października o godzinie 21:30 na antenie TVN wyemitowany zostanie ostatni, szósty odcinek pierwszego sezonu serialu "Pułapka".

Według danych od serwisu wirtualnemedia.pl średnia liczba widzów serialu wynosi 2,23 mln.

Podziel się opinią

Share

dms3k6g

dms3k6g
dms3k6g