Będzie drugi sezon "Pułapki"? Trwają prace nad scenariuszem

Będzie drugi sezon "Pułapki"? Trwają prace nad scenariuszem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.09.2018 12:26, aktual.: 20.09.2018 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo że nie zapadłą jeszcze ostateczna decyzja, to TVN zlecił pisanie scenariusza drugiego sezonu serialu "Pułapka". Jeśli nowe odcinki zobaczyłyby światło dzienne, to stałoby się to wiosną 2019 roku.

Prace nad scenariuszem zostały zlecone już teraz, bowiem telewizja ma zamiar pokazać drugi sezon już w przyszłym roku. Odpowiedzialni za scenariusz ponownie będą Karolina Frankowska i Michał Godzic. Prawdopodobnie główna bohaterka kolejny raz będzie szukała tematu na książkę i trafi na kryminalną zagadkę.

- „Pułapka” to właściwie produkcja filmowa. Inaczej mówiąc jest to seryjne kino. Zainwestowaliśmy w ten projekt więcej niż w przeciętne seriale. Te budżety są nieporównywalne. W przypadku „Pułapki" mogę zaryzykować stwierdzenie, że mamy budżet filmowy - mówił Edward Kiszczak, dyrektor programy i wiceprezes Grupy TVN Discovery.

Ostateczna decyzja ma zapaść po emisji pierwszego sezonu po sprawdzeniu wyników oglądalności wszystkich odcinków. Do tej pory "Pułapkę" oglądało średnio 2,6 miliona widzów.

"Pułapka" to serial kryminalny, którego pierwszy sezon ma sześć odcinków. W roli głównej występuje Agata Kulesza. Po zakończeniu emisji serialu 21 października ruszy drugi jesienny serial kryminalny TVN-u o tytule "Pod powierzchnią".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także