Trwa ładowanie...
dez88nj
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Przyjaciółki. Wiktor oświadcza się Patrycji. Zuza wpada w szał i policzkuje Igora (odcinek 166 - streszczenie)

W 166. odcinku serialu "Przyjaciółki" pod naciskiem Wiktora Patrycja zgadza się, by odwiózł ją do domu. Wtedy mąż składa kobiecie niespodziewaną propozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyjaciółki, odcinek 166
Przyjaciółki, odcinek 166 (polsat)
dez88nj

Andrzej (Adam Adamonis) i Inga (Małgorzata Socha) orientują się, że Hania (Pola Figurska) ich oszukała. Obojgu powiedziała, że nocuje u drugiego z rodziców. Wpadają w panikę, gdy okazuje się, że nie ma jej w szkole i nikt nie wie, gdzie się podziewa. Zuza (Anita Sokołowska) w końcu odważy się powiedzieć Jankowi (Marek Bukowski) o tym, że jego brat Igor (Stefan Pawłowski) chciał ją zgwałcić. Niestety, reakcja męża jest zupełnie inna, niż się spodziewała.

Zuza nie chce mieć z Igorem nic do czynienia. Niestety, gdy wraca do domu, zastaje w nim Igora bawiącego się z jej dzieckiem. Zdenerwowana i przestraszona Zuza każe mu opuścić dom, ten jednak bezczelnie z nią pogrywa.

- Nie życzę sobie, żebyś przychodził do tego domu i nie życzę sobie, żebyś miał kontakt z moimi dziećmi!
- Ale przecież jesteśmy rodziną. A ja dobrze ci radzę, uspokój się. Złość piękności szkodzi...

polsat

Tymczasem Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżył próbę samobójczą, ale wcale nie odzyskał chęci do życia. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) znów jest na skraju załamania. Tymczasem Wiktor (Paweł Deląg) chce, by Patrycja (Joanna Liszowska) dała mu szansę się wytłumaczyć. Pod naciskiem kobieta zgadza się, by mąż podwiózł ją do domu. Wiktor wykorzystuje moment i oświadcza się Patrycji!

polsat

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Przyjaciółki".

dez88nj

Przyjaciółki - odcinek 166 - czwartek, 31.10.2019, o godz. 21:10 Polsat

dez88nj

Podziel się opinią

Share

dez88nj

dez88nj