Seriale polskiePrzyjaciółki. ślub Julki i Antka! (odcinek 170 - streszczenie)

Przyjaciółki. ślub Julki i Antka! (odcinek 170 - streszczenie)

Przyjaciółki. ślub Julki i Antka! (odcinek 170 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © polsat
oprac. Anna Ryta

28.11.2019 07:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 170. finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki" Antek przywozi do domu Strzeleckich swoich rodziców, by w końcu poznali Julkę. Okazuje się, że para nie miała pojęcia o istnieniu Oliwiera. Pierwsze spotkanie z przyszłymi teściami nie przebiega według planu.

Po wielu perypetiach miłosnych Inga (Małgorzata Socha) i Maks (Mateusz Janicki) postanawiają spróbować prawdziwego związku. Chcą oficjalnie być razem. Nie podoba się to Hani (Pola Figurska) oraz Andrzejowi (Adam Adamonis). Julka poznaje swoich przyszłych teściów. Okazuje się, że nie mieli pojęcia o istnieniu Oliwiera (Jakub Szaławiński). Dla Julki (Nicole Bogdanowicz) pierwsze spotkanie z rodzicami Antka (Maciej Zuchowicz) nie zwiastuje dobrej relacji na przyszłość.

Natomiast Zuza (Anita Sokołowska) zabiera się bardzo poważnie za poszukiwania nowej pracy. Sprawa jest jeszcze trudniejsza, niż podejrzewała. Po odkryciu braku pokrewieństwa Wiktora (Paweł Deląg) z Klarą (Maja Śliwińska) Patrycja (Joanna Liszowska) namawia Adama (Jan Wieczorkowski) do zrobienia porównawczych badań DNA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, istotne jest ustalenie, kto jest ojcem dziewczynki.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z finałowego odcinka serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki - odcinek 170 - czwartek, 28.11.2019, o godz. 21:10 Polsat

Obraz
© polsat
Obraz
© polsat
Obraz
© polsat
Obraz
© polsat
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także