Trwa ładowanie...
ycipk-4hhfmp

Przyjaciółki. ślub Julki i Antka! (odcinek 170 - streszczenie)

W 170. finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki" Antek przywozi do domu Strzeleckich swoich rodziców, by w końcu poznali Julkę. Okazuje się, że para nie miała pojęcia o istnieniu Oliwiera. Pierwsze spotkanie z przyszłymi teściami nie przebiega według planu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyjaciółki, odcinek 170
Przyjaciółki, odcinek 170 (polsat)
ycipk-4hhfmp

Po wielu perypetiach miłosnych Inga (Małgorzata Socha) i Maks (Mateusz Janicki) postanawiają spróbować prawdziwego związku. Chcą oficjalnie być razem. Nie podoba się to Hani (Pola Figurska) oraz Andrzejowi (Adam Adamonis). Julka poznaje swoich przyszłych teściów. Okazuje się, że nie mieli pojęcia o istnieniu Oliwiera (Jakub Szaławiński). Dla Julki (Nicole Bogdanowicz) pierwsze spotkanie z rodzicami Antka (Maciej Zuchowicz) nie zwiastuje dobrej relacji na przyszłość.

Natomiast Zuza (Anita Sokołowska) zabiera się bardzo poważnie za poszukiwania nowej pracy. Sprawa jest jeszcze trudniejsza, niż podejrzewała. Po odkryciu braku pokrewieństwa Wiktora (Paweł Deląg) z Klarą (Maja Śliwińska) Patrycja (Joanna Liszowska) namawia Adama (Jan Wieczorkowski) do zrobienia porównawczych badań DNA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, istotne jest ustalenie, kto jest ojcem dziewczynki.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z finałowego odcinka serialu "Przyjaciółki".

ycipk-4hhfmp

Przyjaciółki - odcinek 170 - czwartek, 28.11.2019, o godz. 21:10 Polsat

polsat
Podziel się
polsat
Podziel się
polsat
Podziel się
ycipk-4hhfmp
polsat
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4hhfmp

ycipk-4hhfmp
ycipk-4hhfmp