Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": Paweł Deląg w obsadzie serialu Polsatu

Share
"Przyjaciółki": Paweł Deląg w obsadzie serialu Polsatu
Źródło: AKPA
d17fk8p

Paweł Deląg miał okazję wystąpić w wielu popularnych serialach. Teraz przyszedł czas na kolejny. Aktor, który w ostatnich latach sporadycznie pojawiał się w telewizji, skupiając na karierze za naszą wschodnią granicą, znów zagości na małym ekranie. A wszystko za sprawą "Przyjaciółek". Znamy pierwsze szczegóły!

Fanki urody i talentu artysty będą zapewne zachwycone. Ich ulubieniec wcieli się w postać cenionego adwokata - Wiktora Jeleńskiego. Przystojny i czarujący mężczyzna będzie pod ogromnym wrażeniem jednej z przyjaciółek.

d17fk8p

- To postać bardzo niejednoznaczna. Ma jasne i ciemne strony. Jak będą się układały jego relacje z Anią, Zuzą, Patrycją i Ingą? O tym przekonają się państwo, oglądając 1. odcinek - zachęcił gwiazdor na łamach "Tele Tygodnia".

Wiele wskazuje na to, że intrygujący prawnik skradnie serce jednej z serialowych przyjaciółek. Której? Niemal pewne, że chodzi o Annę. W odcinkach przed przerwą wakacyjną Strzelecka wróciła na studia, teraz przystojny adwokat okaże się jej profesorem. Czy grana przez Magdalenę Stużyńską-Brauer bohaterka straci dla niego głowę? Mówi się, że ich wątek potoczy się w zaskakującym kierunku.

Premierowe odcinki 8. sezonu "Przyjaciółek" będzie można oglądać od września na antenie Telewizji Polsat.

(Fot. Polsat)

(Fot. Polsat)

Zobacz także: Paweł Deląg o swojej ostatniej roli

d17fk8p

Podziel się opinią

Share
d17fk8p
d17fk8p