Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
przyjaciółki
Paweł Ryta
17-10-2019 17:52

Przyjaciółki. Patrycja nie chce więcej widzieć Wiktora! Czy od niego odejdzie? (odcinek 164 - streszczenie)

W 164. odcinku serialu "Przyjaciółki" Wiktor ostrzega Patrycję, by nie próbowała nastawiać dzieci przeciwko niemu. Kobieta ma dosyć cichej wojny, chce odbudować dobre relacje z mężem. Nie wszystko jednak pójdzie po jej myśli.

Przyjaciółki. Patrycja nie chce więcej widzieć Wiktora! Czy od niego odejdzie? (odcinek 164 - streszczenie)Źródło: polsat
dvizckd
dvizckd

Patrycja (Joanna Liszowska) chce naprawić relacje z Wiktorem (Paweł Deląg). Przygotowuje dla niego kolację, spędzają razem romantyczny wieczór, a potem w kieszeni jego marynarki znajduje paragon za hotel...dla dwóch osób. Patrycja jest pewna, że Wiktor ją zdradził. Dla kobiety to już definitywny koniec. Chce od niego odejść. Inga (Małgorzata Socha) uważa, że to dobra decyzja:

- Przepraszam cię bardzo, Wiktor zdradza, a Patrycja ma na to wszystko przymykać oczy właśnie ze względu na dziecko? Usprawiedliwiasz go! - powie do Zuzy.

Jednak zdaniem Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycja nie powinna tak pochopnie podejmować decyzji, bo każdy z nas popełnia błędy...

dvizckd

- Nie usprawiedliwiam. Tylko sama nie jestem święta i Ty też nie jesteś. Ludzie pod wpływem emocji robią różne rzeczy. (...) Upewnij się, co się naprawdę wydarzyło, zanim wszystko rozpieprzysz! - doradzi Patrycji.

Kogo posłucha Patrycja? Na jaki krok się zdecyduje? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki - odcinek 164 - czwartek, 17.10.2019, o godz. 21:10 Polsat

dvizckd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvizckd