Trwa ładowanie...

Przyjaciółki. Patrycja i Wiktor spędzą szalony wieczór (odcinek 160 - streszczenie)

W 160. odcinku serialu "Przyjaciółki" Dorota wpadnie w panikę na myśl, że będzie musiała opuścić szpital. Już dawno nikt tak nie spełniał jej zachcianek jak personel medyczny. Tymczasem Patrycja i Wiktor spędzą ze sobą szaloną noc.

Share
Przyjaciółki. Patrycja i Wiktor spędzą szalony wieczór (odcinek 160 - streszczenie)Źródło: Materiały prasowe
d3mipua

Przyjaciółki (odcinek 160 - streszczenie) - 12.09.2019

Czternasty sezon "Przyjaciółek" nie zaczął się najlepiej dla Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Już w pierwszym odcinku złamała nogę i trafiła do szpitala. Wydawać by się mogło, że nie będzie zadowolona z tego, że musi spędzać czas w szpitalnym łóżku. Ona jednak bardzo szybko przyzwyczaiła się do sytuacji, w której się znalazła. Nawet bardzo ją polubiła!

Przemiły personel, który spełnia życzenia pacjentki, przyjaciółka dbająca o to, by nawet szpitalne stylizacje były perfekcyjne, włosy dobrze ułożone, a szminka w odpowiednim odcieniu. Jak zareaguje Dorota na wiadomość, że następnego dnia opuszcza szpital?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Relacje między Wiktorem (Paweł Deląg) i Patrycją (Joanna Liszowska) w ostatnim czasie znacznie się ochłodziły. Para, chcąc podgrzać atmosferę w związku, postanowi spędzić romantyczny wieczór tylko we dwoje. Dzieci zostaną pod opieką Kaliny (Maria Pawłowska). Wiktor zamówi stolik w restauracji i zarezerwuje pokój w hotelu. Patrycja natomiast kupi specjalnie na tę okazję wyjątkową bieliznę, czym pochwali się swoim przyjaciółkom.

d3mipua

- No nie, no Wiktor będzie leżał u twoich stóp! - skomentuje zachwycona Inga. A jak zareaguje Wiktor? Czy coś może zepsuć tak idealnie zaplanowany wieczór? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka!

Przyjaciółki - odcinek 160 - czwartek, 12.09.2019, o godz. 21:10 Polsat.

d3mipua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mipua