Seriale polskiePrzyjaciółki. Patrycja i Klara trafiają do szpitala (odcinek 169 - streszczenie)

Przyjaciółki. Patrycja i Klara trafiają do szpitala (odcinek 169 - streszczenie)

Przyjaciółki. Patrycja i Klara trafiają do szpitala (odcinek 169 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © polsat
oprac. Anna Ryta

21.11.2019 07:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 169. odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja w końcu zrywa z Wiktorem, który miał na nią zły wpływ. Kobieta może liczyć na pomoc dawnego przyjaciela, Seby. Gdy wyjmuje swoje rzeczy z samochodu, dochodzi do wypadku.

Patrycja (Joanna Liszowska) uwalnia się z toksycznego związku z Wiktorem (Paweł Deląg). Gdy kobieta wypakowuje się z samochodu, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafia do szpitala. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) pomaga Julce (Nicole Bogdanowicz) w pierwszych przygotowaniach do ślubu. Zapewnia córkę, że powinna się cieszyć ze zbliżającej się uroczystości, mimo tragedii, która spotkała ich rodzinę. Edward (Krzysztof Jędrysek) jest wyraźnie zainteresowany Ingą (Małgorzata Socha). Natomiast ona jest zdegustowana adoracją starszego mężczyzny.

Ku zaskoczeniu kobiety Maks (Mateusz Janicki) staje się o nią zazdrosny. Zuza (Anita Sokołowska) postanawia na wszelki wypadek zmienić zamki w drzwiach wejściowych. Nie ma pojęcia, że już ktoś jest w jej domu... Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki - odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 21:10 Polsat

Obraz
© polsat
Obraz
© polsat
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także