Trwa ładowanie...
13-10-2016 09:38

"Przyjaciółki", odcinek 7 sezon 8, 13.10.2016: zaskakujący finał randki Patrycji i Tomka

Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) przechodzą wielkie przemiany. Jasiek (Marek Bukowski) wprowadza się do Markiewicz. Gruszewska i Robert (Krzysztof Wieszczek) spodziewają się dziecka. Tymczasem Kochan coraz więcej czasu spędza z Tomkiem (Michał Czernecki). Co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku 8. sezonu "Przyjaciółek"?

d5lg5cw
d5lg5cw

Wiktor (Paweł Deląg)
przekaże Ance (Magdalena Stużyńska-Brauer) prestiżową sprawę. Strzelecka nie będzie chciała się nią zająć ponieważ stronę przeciwną reprezentuje Paweł (Bartek Kasprzykowski)
. Swoją decyzję uzasadni zapisami z kodeksu etyki adwokackiej, który zabraniają jej występować w sprawie przeciwko mężowi. Czy adwokat przychyli się do prośby podwładnej?

Tymczasem Patrycja będzie zauroczona Tomkiem. Mężczyzna zaimponował Kochan i wykazał się wobec niej troskliwością oraz świetnym podejściem do jej synka - Mikołaja (Tadeusz Nałęcz ). Bohaterowie zaczną spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Patrycja i Tomek spotykają się w jednym z warszawskich klubów. Na miejscu okaże się, że trafili na wieczór z karaoke. Kochan będzie w świetnym humorze i gdy przez pomyłkę zostanie poproszona na scenę, zgodzi się zaśpiewać! Zrobi to w bardzo zmysłowy sposób, a swoim głosem uwiedzie Tomka. Nie obędzie się bez namiętnego pocałunku! Nie zabraknie też chwil uniesienia. Co wydarzy się dalej?

Widzowie będą mieli szansę po dłuższej przerwie podziwiać talent wokalny Joanny Liszowskiej. Nie wszyscy pamiętają, że ulubienica publiczności słynie nie tylko jako aktorka, ale i znakomita piosenkarka, o czym teraz ponownie przypomni na ekranie. Zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun 7. odcinka 8. sezonu "Przyjaciółek".

polsat
Źródło: polsat
polsat
Źródło: polsat
d5lg5cw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5lg5cw