Trwa ładowanie...
10-03-2016 11:13

"Przyjaciółki", odcinek 2 sezon 7, 10.03.2016: Patrycja zdradzi Michała?

Share
"Przyjaciółki", odcinek 2 sezon 7, 10.03.2016: Patrycja zdradzi Michała?Źródło: Polsat
d13bklh

W 2. odcinku 7. sezonu "Przyjaciółek" bohaterki czekają miłosne zawirowania. Inga nie będzie kryć zazdrości o ukochanego, Zuza spotka przyjaciela z dzieciństwa, Ankę czeka namiętna noc, a Patrycja pod nieobecność Michała umówi się na kolację z szefem. Poznajcie szczegóły!

Przyjaciółki przygotowują wieczór panieński dla Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)
i zapraszają dwóch tancerzy erotycznych, których po krótkiej chwili rozpoznaje Inga (Małgorzata Socha)
i przyszła panna młoda.

Gruszewska zauważa kobietę w samochodzie Andrzeja (Adam Adamonis) - Hania (Pola Figurska) ma bardzo dobry kontakt z nieznajomą. Bohaterka jest zaskoczona! Nie wiedziała, że jej były mąż spotyka się z kimś. Ukłucie zazdrości poczuje jednak w stosunku do ukochanego Roberta. Inga wciąż nie może dobie darować, że nie przyjęła jego zaręczyn.

d13bklh

Paweł (Bartek Kasprzykowski) czeka w łóżku na powrót Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer) z wieczoru panieńskiego. Liczy na romantyczną noc. Po jej powrocie gorący pocałunek przerywa dzwonek do drzwi.

Leszek (Przemysław Sadowski) przyjechał sprawdzić, czy wszystko w porządku z Sonią (Wiktoria Gąsiewska). Nie może dodzwonić się do córki, a ta śpi u Julki (Nicole Bogdanowicz). Ance robi się żal przyjaciela, nie chce odesłać go do domu w środku nocy. Proponuje mu, by przenocował w pokoju gościnnym. Paweł nie ukrywa zazdrości.

Tymczasem Zuza (Anita Sokołowska) w drodze na obiad do Stefy (Dorota Kolak) spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który podobnie jak ona spieszy się na obiad do swojej mamy. Na obiedzie pojawia się Jan (w tej roli do obsady serialu dołącza Marek Bukowski) ze swoją matką. Zuza domyśla się, że kobiety coś knują.

(Fot. Polsat)

d13bklh

Patrycja (Joanna Liszowska) odsłuchuje na poczcie głosowej bardzo dziwne nagranie od Michała (Marcin Rogacewicz) i nabiera podejrzeń. Niedługo później Kochan umawia się z Sebo (Modest Ruciński) na kolację, żeby omówić szczegóły jej powrotu do pracy. Po kolacji szef, a zarazem przyjaciel, odprowadza Patrycję do domu, czuje żegnając ją pocałunkiem. Czy na tym się nie skończy, a bohaterka pod nieobecność męża da się ponieść chwili w ramionach kochanka?

Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun 2. odcinka 7. sezonu "Przyjaciółek".

(Fot. Polsat)

d13bklh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13bklh
d13bklh