Seriale polskiePrzyjaciółki. Dorota ma dosyć samotności. Czy zarzuci swoją sieć na Łukasza? (odcinek 162 - streszczenie)

Przyjaciółki. Dorota ma dosyć samotności. Czy zarzuci swoją sieć na Łukasza? (odcinek 162 - streszczenie)

Przyjaciółki. Dorota ma dosyć samotności. Czy zarzuci swoją sieć na Łukasza? (odcinek 162 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © polsat
oprac. Anna Ryta

03.10.2019 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 162. odcinku serialu "Przyjaciółki" Dorota postanowi zawalczyć o względy Łukasza. Zanim jednak przystąpi do działania, zrobi dokładne rozeznanie, czy mężczyzna nie jest przypadkiem w jakimś związku.

Małżeństwo Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i Łukasza (Mikołaj Krawczyk) już dawno się rozpadło i to nie z byle jakiego powodu. Dorota nie potrafiła wybaczyć mężczyźnie zdrady. Mimo tego, że nie są razem, po powrocie Doroty ze szpitala, Łukasz przygotował jej piękne powitanie. Były ulubione kwiaty i szampan. To obudziło w kobiecie dawne uczucie. Dorota postanowi zawalczyć o jego względy. Zanim jednak przystąpi do działania, zrobi dokładne rozeznanie, czy Łukasz już kogoś ma.

- Jak tutaj po Mirandkę przyjeżdżał, to sam? - zapyta opiekunkę.
- Córeczko, skarbeńku, jak mamusia była w szpitalu, to ty się tylko z tatą bawiłaś czy może z jakąś panią jeszcze? Żadnej nowej cioci? - upewni się jeszcze u córki.

Czy Dorota ponownie otworzy serce przed Łukaszem i wejdzie drugi raz do tej samej rzeki?

Obraz
© polsat

Tymczasem pod nieobecność Janka (Marek Bukowski) u Zuzy (Anita Sokołowska) nadal nocuje jego znienawidzony brat Igor (Stefan Pawłowski). Zuza świetnie czuje się towarzystwie swojego szwagra i bardzo dobrze się z nim dogaduje. Bez zastanowienia skorzysta z zaproszenia Igora i wybierze się z nim do opery. Ona w długiej wieczorowej sukni, on w końcu w eleganckiej marynarce - sami będą pod wrażeniem, jak dobrze razem się prezentują.

- Nareszcie jakoś wyglądasz, prawie jak gentleman! Jakbyś ubierał się tak na co dzień, to może jakieś dziewczyny by za Tobą latały - skomplementuje go Zuza, a ten nie pozostanie obojętny:

- Całkiem ładna z nas para, nie?

Jak zakończy się ten wspólny wieczór Igora i Zuzy? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki - odcinek 162 - czwartek, 3.10.2019, o godz. 21:10 Polsat

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także