Trwa ładowanie...

Przyjaciółki. Antek oświadcza się Julce (odcinek 168 - streszczenie)

W 168. odcinku serialu "Przyjaciółki", mimo że rodzina Strzeleckich wraca do normalności po śmierci Franka, Anka nadal codziennie odwiedza jego grób. Nie spodziewa się, że wkrótce usłyszy radosną nowinę.

Przyjaciółki. Antek oświadcza się Julce (odcinek 168 - streszczenie)Źródło: polsat
d2z8iqv
d2z8iqv

W rodzinie Strzeleckich w końcu zaczyna się układać. Paweł (Bartek Kasprzykowski) postanowił nie sprzedawać działki, tylko wybudować na niej dom. Zakochany Antek (Maciej Zuchowicz) prosi Julkę (Nicole Bogdanowicz) o rękę. Zuza (Anita Sokołowska) nie wyobraża sobie dalszego życia z Jankiem (Marek Bukowski). Chciałaby rozstać się w jak najbardziej cywilizowany sposób. Problemem nieoczekiwanie stają się sprawy finansowe.

Tymczasem Inga (Małgorzata Socha) wybiera się do Maksa (Mateusz Janicki) na domówkę, na której poznaje jego znajomych. Natomiast Patrycja (Joanna Liszowska) podejmuje trudną decyzję, postanawia rozstać się z Wiktorem (Paweł Deląg). Okazuje się jednak, że o wiele ciężej jest jej rozstać się z Klarą (Maja Śliwińska) – zwłaszcza że dziewczynka właśnie powiedziała swoje pierwsze słowo...

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Przyjaciółki".

d2z8iqv

Przyjaciółki - odcinek 168 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 21:10 Polsat

polsat
Źródło: polsat
polsat
Źródło: polsat
polsat
Źródło: polsat
d2z8iqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z8iqv