ycipk-15uedp

Przez problemy ze stopą Radwańska przeszła na "emeryturę". Poradzi sobie w "Tańcu z gwiazdami"?

Kolejna edycja rusza już 1 marca. Na parkiecie pojawi się wiele znanych osób, a wśród nich Agnieszka Radwańska. Tenisistka niedawno zrezygnowała z kariery sportowej. Decyzja była podyktowana względami zdrowotnymi. Sądzicie, że gwiazda sportu da radę udźwignąć ciężar przygotowań do tanecznego show?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radwańska na emeryturze sportowej będzie tańczyć
Radwańska na emeryturze sportowej będzie tańczyć (East News)
ycipk-15uedp

W 9. edycji "Tańca z gwiazdami" zmierzą się ze sobą Justyna Żyła, Anna Jagodzińska, Daniel Kuczaj, Jakub Kucner, Joanna Mazur, Tamara Gonzalez-Perea, Paweł Dudek (Czadoman), Dominika Tajner-Wiśniewska, Mariusz Węgłowski, Sebastian Stankiewicz, Tomasz Działowy (Gimper) oraz Agnieszka Radwańska. Tenisistka wydaje się największą, najbardziej znaną gwiazdą spośród uczestników.

Radwańska gwiazdorzy na sportowej emeryturze. "Zawsze miała zakusy celebryckie"

ycipk-15uedp

Pytanie tylko, czy ma szansę ich pokonać?

W listopadzie 2018, czyli zaledwie trzy miesiące temu przeszła na sportową emeryturę. Powodem były problemy zdrowotne, szczególnie urazy lewej stopy. Radwańska wystosowała wówczas oświadczenie:

"Niestety nie mogłam już trenować jak dawniej, a organizm i tak coraz częściej odmawiał posłuszeństwa. W trosce o swoje zdrowie, z pełną świadomością obciążenia, jakie niesie rywalizacja na tak wysokim poziomie, nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji".

Na spotkaniu z dziennikarzami Radwańska wspomniała, że cierpi na ból stopy, która jest zmiażdżona od intensywnych treningów na korcie. Fizjoterapeuta tenisistki powiedział wówczas:

ycipk-15uedp

- Rzeczywiście jest dużo tych zmian, ale do zmiażdżenia jeszcze sporo brakuje. W kwestii tego, jak ona się czuje pod kątem ortopedycznym, to myślę, że się to poprawi, bo Agnieszka jest w trakcie leczenia tej stopy. To nie tak, że nic nie robi. Robi i to sporo. Myślę, że to, w połączeniu z przerwą, da pożądany efekt. Teraz przechodzi zabiegi związane ze stymulowaniem tkanek do przebudowy i gojenia. To leczenie będzie trwało jeszcze dwa tygodnie, a za dwa-trzy miesiące ze stopą powinno być już ok.

Czyżby leczenie dało oczekiwany efekt? Trzymacie kciuki za Radwańską i jej występ w show? Taniec również jest niezwykle wymagający. Oby kontuzja sportsmenki nie powróciła.

ycipk-15uedp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15uedp

ycipk-15uedp
ycipk-15uedp