Trwa ładowanie...
Discovery Channel
24-10-2013 11:54

"Przetrwać z Bearem Gryllsem": Ekstremalne reality show

Share
"Przetrwać z Bearem Gryllsem": Ekstremalne reality showŹródło: Discovery Channel
d2xw2gp

Najsłynniejszy mistrz survivalu zaprasza na zupełnie nowy program ze swoim udziałem. Tym razem Bear Grylls zaprezentuje się widzom w nietypowej roli. Będzie gospodarzem ekstremalnego reality show, w którym zostanie przewodnikiem 10 dwuosobowych zespołów w ich walce o przetrwanie w najbardziej nieprzyjaznych rejonach Nowej Zelandii.

Członkowie każdej z drużyn biorących udział w programie staną przed nie lada wyzwaniem. Będą musieli poradzić sobie nie tylko w pełnej niebezpieczeństw dziczy, ale także udowodnić Gryllsowi, że to właśnie ich zespół zasługuje na wygraną. Brytyjski podróżnik poprowadzi ich przez najbardziej niebezpieczne zakątki nowozelandzkiej Wyspy Południowej. Będą musieli przebrnąć przez gęste lasy i strome urwiska, przepłynąć przez rwące górskie rzeki, a nawet przejść przez lodowiec. Wspaniałe krajobrazy Nowej Zelandii dla uczestników programu okażą się niezwykle groźne. W tym wciąż pierwotnym rejonie świata wystarczy jedno nierozważne posunięcie, aby znaleźć się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Zadaniem każdego z uczestników będzie nie tylko poradzenie sobie z czyhającymi zagrożeniami. Pod czujnym okiem Gryllsa będą musieli zatroszczyć się o zdobycie pożywienia, rozpalenie ognia czy znalezienie schronienia. W każdym odcinku programu zespół, który będzie sobie radził najgorzej w walce o przeżycie, zostanie wyeliminowany. Nagrodą dla zwycięskiej drużyny będzie uznanie w oczach najsłynniejszego mistrza sztuki przetrwania oraz pół miliona dolarów.

d2xw2gp

Bear Grylls nie będzie pomagał uczestnikom programu w przetrwaniu, chyba że dojdzie do krytycznej sytuacji. Jego celem jest odnalezienie pierwotnej woli przeżycia wśród uczestników programu, na którą składają się determinacja, inteligencja i wytrzymałość. Wraz z upływem czasu rywalizacja między drużynami staje się coraz większa. Który z zespołów podoła wyzwaniu, jakie postawił przed nimi Grylls? Jak skończy się ta karkołomna wyprawa? Czy uczestnikom programu uda się dotrzymać jemu kroku?

(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)
(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)

Emisja programu "Przetrwać z Bearem Gryllsem" w Polsce odbędzie się już 14 listopada, o godzinie 22.00 na Discovery Channel.

d2xw2gp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xw2gp
d2xw2gp