"Przepis na zycie": Magdalena Kumorek o życiu po 30.

"Przepis na zycie": Magdalena Kumorek o życiu po 30.

23.08.2012 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Magdalena Kumorek popularność i sympatię widzów zdobyła dzięki roli Agnieszki Dunin z *"Samego życia". Teraz gwiazda występuje w serialu "Przepis na życie", gdzie wciela się w postać Anny Zawadzkiej.*

Choć Magdalena Kumorek robi spektakularną karierę, to – jak sama przyznaje – nie czuje się gwiazdą. Najważniejsza jest dla niej rodzina i realizacja marzeń. W jednym z wywiadów opowiadała nawet, że robi tak zwaną „mapę marzeń”, czyli kolaż, który wykonuje z różnych wycinków z gazet.

– Kiedy skończyłam 30 lat (...) zrobiłam sobie coś takiego, co nazywam na swój użytek mapą marzeń. To bardzo fajna sprawa, bo człowiek musi sobie wtedy odpowiedzieć na pytanie, czego tak naprawdę chce. Taka mapa składa się z marzeń zawodowych i prywatnych – opowiadała w jednym z wywiadów. I dodała: – Budowanie mapy polega na tym, że najpierw sobie odpowiadam na pytanie, czego pragnę, potem przeglądam gazety, magazyny, szukam jakichś obrazów, różnych zdjęć, haseł, czegoś, co niekoniecznie w sposób dosłowny odnosi się do tego marzenia. Wycinam, robię taki kolaż i wieszam w antyramie. A potem, przechodząc obok, za każdym razem wracam myślą do moich marzeń i dzięki temu na bieżąco taką mapę weryfikuję – opowiadała jakiś czas temu.

Teraz jednak gwiazda ma niezbyt wiele czasu na realizację własnych marzeń, bo całe wakacje pracuje na planie nowej serii „Przepisu na życie”. Jak udało nam się dowiedzieć ekipa serialu już we wrześniu rozpocznie zdjęcia w plenerach słonecznej i malowniczej Toskanii. Niestety, efekty pracy filmowców będziemy mogli podziwiać dopiero wiosną przyszłego roku.

Ale praca zawodowa nigdy nie była dla Magdaleny Kumorek najważniejsza. Gwiazda od lat jest związana z Piotrem Dziubkiem – muzykiem i kompozytorem. Oboje przyznają, że tworzą zgrany duet, ale początki ich znajomości nie były wcale łatwe. Magdalenę Kumorek denerwowały namolne zaloty jej przyszłego męża, on z kolei krytykował ją i wątpił w jej talent muzyczny. Na szczęście dziś już wszelkie burze za nimi, a para z powodzeniem wspólnie wychowuje swoich dwójkę dzieci.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także