Trwa ładowanie...

"Przepis na życie" i "Prawo Agaty" będą mieć kolejne sezony

Share
"Przepis na życie" i "Prawo Agaty" będą mieć kolejne sezony
d40lfad

Telewizja TVN zdecydowała o nakręceniu piątej serii „Przepisu na życie” i czwartego sezonu „Prawa Agaty”. - Jesteśmy zadowoleni wyników oglądalności tych seriali - mówi Wirtualnym Mediom Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Emitowana w niedziele o 21.00 czwarta seria „Przepisu na życie” gromadzi średnio 2,49 mln widzów i ma 15,39 proc. udziału w 4+ oraz 19,34 proc. w grupie 16-49 (dane Nielsen Audience Measurement po pięciu odcinkach, więcej na ten temat). Z kolei „Prawo Agaty”, nadawane we wtorki o 21.30, ma 2,52 mln widzów, a jego udział to odpowiednio 18,40 proc. i 19,94 proc. (dane po trzech odcinkach).

Obie produkcje dają stacji drugie miejsce w grupie komercyjnej, ale notują niższe wyniki niż rok wcześniej. Czaja podkreśla, że TVN patrzy nie tylko na wyniki oglądalności tych seriali w telewizji, ale w internecie. Obie produkcje należą zaś do najchętniej oglądanych pozycji w serwisie tvn player.

- Decyzja o kontynuacji obu seriali nie oznacza automatycznie, że pojawią się antenie jesienią - zastrzega Bogdan Czaja.

O jesiennej ramówce TVN ma zdecydować za kilka tygodni. W ub.r. „Przepis na życie” ze względów oszczędnościowych nie był jesienią nadawany.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d40lfad

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40lfad
d40lfad