Trwa ładowanie...

"Przepis na życie": Czy powrócą dawne uczucia?

Share
"Przepis na życie": Czy powrócą dawne uczucia?
Źródło: TVN
d36daba

Nowi bohaterowie, ekscytujące wątki, pyszne przepisy i nadciągające kłopoty…trzeci odcinek serialu *„Przepis na życie” po prostu trzeba zobaczyć! Emisja 10 marca o godzinie 21.00 na antenie TVN.*

Trzeci odcinek zapowiada kolejne komplikacje w życiu głównych bohaterów serialu „Przepis na życie”. Do obsady powraca Maciek (Lesław Żurek)
, aby wesprzeć Ankę (Magda Kumorek) w ostatnich przygotowaniach do otwarcia restauracji. Trzeba bowiem rozplanować i urządzić poszczególne elementy wnętrza, w czym Maciek się specjalizuje. Jak prośbę o pomoc odczyta przystojny architekt? Czy nie nazbyt dosłownie?

d36daba

Tymczasem Jerzy (Borys Szyc)
w końcu opuszcza szpital. Anka chce go odebrać, jednak uprzedza ją Elka (Magdalena Popławska)
. Kobieta z satysfakcją wykorzystuje problemy zdrowotne eks-męża i nie zamierza się poddawać w walce o swoje ponowne miejsce przy nim. Pojawia się jednak Doktor Dorota (Urszula Grabowska), która powoli zaskarbia sobie zaufanie Jerzego.

W życiu Beatki (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) kolejny moment próby. Andrzej otrzymuje od swojej pacjentki, a jednocześnie urzędniczki udzielającej mu ślubu propozycję wstąpienia do chóru. Kobieta zachwyca się barwą i warunkami głosowymi lekarza. Zaskakująca wizja występów publicznych oraz komplement z ust obcej kobiety na tyle absorbują Andrzeja, że zapomina o nagraniu Beatki do filmu dokumentalnego. Kobieta jest zawiedziona. Rozgoryczona bierze udział w zdjęciach do filmu o przemocy wobec kobiet. Czy Beatka będzie dobrą aktorką i będzie potrafiła wczuć się w nową rolę?

Pola (Edyta Olszówka) znowu zaskakuje. Przedstawia Tadeuszowi (Bartek Świderski) wizję swojej nowej działalności. Pragnie pomagać innym kobietom wzmacniając ich wizerunek na rynku pracy. Czy Tadeusz zaakceptuje plany ukochanej? I czy nie skomplikują one ich dotychczasowej relacji? Trzeci odcinek zapewni dużo emocji. Jedno jest pewne, bohaterowie serialu „Przepis na życie” zmierzą się z każdą nową sytuacją z wrodzonym dla siebie dystansem i optymizmem. Bo za to właśnie kochają ich widzowie!

EMISJA: 10 marca, niedziela, godzina 21.00

d36daba

Podziel się opinią

Share
d36daba
d36daba