Przekazała fanom smutne wieści. Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstała się z partnerem

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów jest singielką
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów jest singielką
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

16.02.2023 07:55, aktual.: 16.02.2023 08:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła w show prawdziwej miłości, ale jeszcze do niedawna cieszyła się szczęściem u boku nowego partnera. Niestety, Julia znów jest singielką.

W szóstej edycji randkowego show TVN eksperci dobrali do siebie Julię i Tomka. Choć kobieta bardzo starała się otworzyć na mężczyznę, być szczerą i zaangażowaną, on zranił ją na oczach całej Polski swoimi uwagami na temat jej wyglądu. Próbował nakłonić żonę do schudnięcia, choć sam nie był Adonisem.

Ich małżeństwo runęło jeszcze przed końcem telewizyjnego eksperymentu. Na szczęście Julia nie zamknęła się w sobie i odpowiedziała na pocieszającą wiadomość widza, który z czasem stał się jej partnerem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Parę dzieliło 12 lat, przez co Julia poważnie myślała nad dalszymi krokami ich znajomości. Jakiś czas temu zamieszkali razem za granicą, kobieta mówiła o planie założenia rodziny. Niestety okazało się, że nie zrealizuje tego marzenia z Dominikiem.

Dzień po walentynkach Julia poinformowała, że znów jest singielką. "W kalendarzu dziś Dzień Singla. W tym roku ja obchodzę właśnie ten dzień... Zatem wszystkim singlom, którzy szukają miłości życzę, aby ją w końcu znaleźli! Pamiętajcie, w końcu i Wam się przytrafi, w odpowiednim dla Was momencie" - napisała na InstaStories.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogłosiła rozstanie
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogłosiła rozstanie© Instagram | Ossowska Marta

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zdradziła nic więcej na temat rozstania. Nie wiadomo też, czy oznacza to jej powrót z emigracji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także