Trwa ładowanie...

Przebojowe Opole 2019. Igor Kwiatkowski parodiował Edytę Górniak

Podczas Przebojowego Opola 2019 na scenie pojawił się Igor Kwiatkowski, który nawiązał w swoim monologu do koncertu Edyty Górniak sprzed dwóch tygodni.

Share
Przebojowe Opole 2019. Igor Kwiatkowski parodiował Edytę GórniakŹródło: ons
d2hsfem

Przebojowe Opole 2019 to impreza rozrywkowa zorganizowana przez telewizję Polsat. W pierwszej części "Przekop, czyli od morza do Żoliborza" na scenie wystąpiły popularne polskie kabarety — Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki czy Kabaret Czesuaf. Scenariusz do wydarzenia napisał Robert Górski, który należy do Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Na scenie jako drugi pojawił się Igor Kwiatkowski. W pewnym momencie kabareciarz zawołał do publiczności: "Czujecie to? Czujecie, że na tej scenie była Edyta Górniak?" Tym samym nawiązał do występu gwiazdy podczas festiwalu w Opolu, który był zorganizowany przez Telewizję Polską.

Następnie Igor Kwiatkowski zaśpiewał swoją wersję piosenki Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka "Dumka na dwa serca". Były członek kabaretu Paranienormalni wykorzystał melodię, by zaśpiewać o wypełnieniu PIT-u 37. Publiczność również została zaangażowana do tego spontanicznego projektu.

Co sądzicie o występie Igora Kwiatkowskiego podczas Opolskiej Nocy Kabaretowej?

Jutro, 30 czerwca, Edyta Górniak wystąpi w drugiej części Przebojowego Opola 2019 podczas koncertu jubileuszowego Budki Suflera.

d2hsfem
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hsfem
d2hsfem