Trwa ładowanie...
prosto w serce
31-05-2011 14:12

"Prosto w serce": W miłości wszystkie chwyty są dozwolone!

Przebojowy serial telewizji TVN "Prosto w serce". Gwiazdorska obsada – Anna Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Grzegorz Małecki, Ewa Kasprzyk, Agata Kulesza i inni. Po raz pierwszy na DVD!

"Prosto w serce": W miłości wszystkie chwyty są dozwolone!Źródło: TVN
d22f7ff
d22f7ff

Prosto w serce to najnowszy serial telewizji TVN, którego gwiazdami są Anna Mucha oraz znani z kultowej „BrzydUli” Filip Bobek, Jacek Braciak i Małgorzata Socha. Cieszący się olbrzymią sympatią widzów telewizyjny serial jest już dostępny na płytach DVD!

Monika Milewska (Anna Mucha) pracuje na życie własnymi rękami i w pocie czoła. Jest bokserką. W dodatku całkiem niezłą. Na swoim koncie ma większość wygranych walk, a jej sportowa kariera zapowiada się nad wyraz obiecująco. Niestety, niespodziewana kontuzja krzyżuje te plany. Monika musi pożegnać się z ringiem i rękawicami, i poszukać „prawdziwej” pracy.

Artur Sagowski (Filip Bobek) to całkowite przeciwieństwo Moniki. Jest bogaty, pochodzi z dobrej rodziny i prowadzi świetnie prosperującą firmę budowlaną. Sprawia wrażenie lekkoducha, ale to tylko pozory. Artur w swoim życiu wiele już przeszedł, a jego przeszłość kryje mroczne tajemnice.

d22f7ff

Przypadkowe spotkanie tych dwojga wywróci ich poukładane, jakby się wydawało, światy do góry nogami. Ona – dziewczyna z domu dziecka i On – spadkobierca rodzinnej fortuny – odnajdą w sobie bratnie dusze, oparcie, a wreszcie i prawdziwą miłość.

Oczywiście, droga do szczęścia nie będzie prosta. Monika jest bowiem „od zawsze” związana z Cezarym (Grzegorz Małecki) - swoim chłopakiem, promotorem i najlepszym przyjacielem, a Artur planuje ślub z piękną Konstancją (Małgorzata Socha), która wcale nie pała sympatią do nowej przyjaciółki swojego narzeczonego.

Źle się dzieje również w rodzinnej firmie Sagowskich, którą po śmierci rodziców – i z woli ich testamentu – kieruje Artur. Jego starszy brat Rafał (Jacek Braciak) żyje w przekonaniu, że funkcja prezesa w Sagowski Development i idące za nią zaszczyty (oraz wysokie uposażenie) należy się właśnie jemu i nie ustaje w staraniach pozbawienia Artura wpływów i majątku.

Czy Monice i Arturowi uda się pokonać trudności? Odpowiedź w serialu "Prosto w serce". Prosto w serce" to najnowsza produkcja telewizji TVN wyprodukowana przez Roberta Wieczorka – współtwórcę sukcesu kultowej „BrzydUli”. „Prosto w serce” to piękna opowieść o tym, co w życiu najważniejsze, czyli o poszukiwaniu drugiej osoby, o miłości – mówił Robert Wieczorek w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

d22f7ff

Serial "Prosto w serce" - podobnie jak inne produkcje TVN - zwraca na siebie uwagę gwiazdorską obsadą.

W rolach głównych w „Prosto w serce” występują Anna Mucha („Och, Karol 2” – na DVD w ofercie Galapagos Films) i Filip Bobek („Brzydula”). Obok nich w obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Małgorzata Socha („Śniadanie do łóżka”), Grzegorz Małecki („M jak miłość”), Krzysztof Stelmaszyk („Testosteron”), Agata Kulesza („Sala samobójców”), Agnieszka Sienkiewicz („Klan”), Jacek Braciak („Edi”), Ewa Kasprzyk („Kogel-mogel”), Aleksandra Kisio („Plebania”), Marta Powałowska („Made in Poland”).

Za reżyserię odcinków "Prosto w serce" odpowiedzialni są: Jarosław Banaszek („Majka”), Filip Zylber („BrzydUla”), Kinga Lewińska („Samo życie”) oraz Anna Jadowska („Generał. Zamach na Gibraltarze”).

"Prosto w serce" jest polską wersją argentyńskiej telenoweli „Jesteś moim życiem” realizowanej w latach 2006-2007 z Natalią Oreiro i Facundo Arana w rolach głównych. Serial został entuzjastycznie przyjęty przez widzów i zdobył aż cztery nagrody Martina Fierro - najważniejsze argentyńskie wyróżnienia telewizyjne. W 2008 roku powstał meksykański remake serialu zatytułowany „Miłosny nokaut” („Gacho al Corazon”) z Danną Garcia i Sebastianem Rulli w rolach głównych.

d22f7ff

Premiera pierwszego odcinka Prosto w serce odbyła się na antenie telewizji TVN 23 grudnia 2010 roku - serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55 od 3 stycznia 2011 roku ciesząc się olbrzymią popularnością nie tylko w telewizji, ale również w internecie.

"Prosto w serce" jest najpopularniejszym serialem emitowanym w internecie w serwisie OnetVOD. W styczniu 2011 roku odnotowano prawie cztery miliony odtworzeń, w lutym 5,1 miliona, a tylko pierwsze dwa tygodnie marca (1-15 marca 2011) dały już ponad trzy miliony odtworzeń!

WYDANIA DVD

Galapagos Films, wydawca serialu Prosto w serce wprowadza 5-dyskowe edycje DVD zawierające po 30 odcinków. Premiery przedwakacyjnych odcinków serialu w wydaniach 5-dyskowych zaplanowane są na 27 maja, 10 i 17 czerwca. Kolejne edycje już jesienią.

d22f7ff
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22f7ff