Trwa ładowanie...

Propozycje CI Polsat w czerwcu

Share
Propozycje CI Polsat w czerwcu
Źródło: Polsat
d2lrfrg

Policyjni technicy
Czwartki od 5 czerwca o 22.00
Filmowcy zdobywają coś absolutnie wyjątkowego: dostęp do światowej klasy ekspertów kryminalistycznych, dzięki czemu mogą się dowiedzieć, w jaki sposób udało się rozwiązać sprawy najgłośniejszych morderstw w Szkocji. Szkocja ma jedną z najwyższych w Europie Zachodniej liczb zabójstw na jednego mieszkańca. Ale nieduże rozmiary tego kraju pozwoliły stworzyć unikatową w skali świata policję kryminalną. Dzięki szczegółowym opisom dowodów kryminalistycznych oraz wywiadom z ekipami technicznymi „Policyjni technicy” pozwolą nam zobaczyć morderstwo tak, jak je widzą wykwalifikowani specjaliści.
Mówi Morderca
Seria 2. Poniedziałki od 30 czerwca o 23.00
„Mówi morderca” to drugi już przygotowany specjalnie dla kanału CI sezon serialu opowiadający o morderstwach z rzadko prezentowanej perspektywy – samego sprawcy. W każdym odcinku stajemy twarzą w twarz z mordercami, którzy po raz pierwszy wpuszczają nas do swego mrocznego świata. Z przerażającymi szczegółami opisują, co zrobili, jak i dlaczego. Na program składają się także rekonstrukcje wydarzeń, wywiady ze śledczymi i rodzinami ofiar oraz wiadomości agencyjne i policyjne nagrania. W każdym kluczowym momencie opowieści zabójca ujawnia zaskakującą i często szokującą prawdę o tym, co naprawdę wówczas robił i myślał.
Świat gangów
Seria 6. Czwartki od 26 czerwca o 22.00
„Świat gangów” pokazuje z bliska najbardziej znane gangi uliczne w Ameryce. Gangi na ogół rodzą się z potrzeby przetrwania, gdy ci, których los rzucił w świat ubóstwa i przemocy, szukają sposobu na życie w bezwzględnej rzeczywistości. Zwykle najpierw zapewniają ochronę swym członkom i społeczności, ale z czasem zaczynają żerować na tych, których rzekomo bronią. Wywiady i rzadkie nagrania pozwolą nam zobaczyć codzienne życie w gangu, jak i ludzi, którzy próbują z nimi walczyć.
Zabójcze żony
Seria 2. Wtorki od 3 czerwca o 22.00
W „Zabójczych żonach” przedstawiamy autentyczne historie kobiet, które zamordowały własnych mężów, w szczególny sposób pojmując słowa „póki śmierć nas nie rozłączy”. W drugiej serii ośmiu godzinnych programów specjalnych poznajemy kobiety, które pozornie mają wszystko: kochającą rodzinę, oddanych mężów i krąg przyjaciół. Wszystko to okazuje się tylko pozorami, każda z nich bowiem postanowiła zamordować małżonka i dopięła swego.

d2lrfrg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lrfrg
d2lrfrg