Trwa ładowanie...

"Projektanci na start": Wielki finał programu! Kto dostanie przepustkę do świata mody?

Share
"Projektanci na start": Wielki finał programu! Kto dostanie przepustkę do świata mody?
Źródło: fox life
dqut7vb

Przed nami starcie dwóch największych osobowości , Pjotra Górskiego i Jarka Juźwina. Po castingach, eliminacjach i zróżnicowanych zadaniach od ekspertów polskiego rynku mody, obaj staną teraz przed największym wyzwaniem. Będą musieli zorganizować profesjonalny pokaz mody, podczas którego zaprezentują wszystkie swoje dotychczasowe kreacje z programu oraz jedną premierową sylwetkę, zaprojektowaną specjalnie na finał. Dodatkowo staną także przed dwiema wielkimi osobistościami polskich wybiegów. Który z dwóch projektantów zdobędzie bilet do świata wielkiej mody i zgarnie całą pulę atrakcyjnych nagród? Dowiemy się już w środę 15 stycznia o godz. 22.00 podczas wielkiego finału „Projektantów na start” na FOX Life.

Półfinał „Projektantów na start” upłynął pod znakiem wielkich emocji. Trójka uczestników walczyła o sesję okładkową w magazynie InStyle i wejście do ścisłego finału. Plan zdjęciowy z Markiem Straszewskim okazał się wyczerpującą, a zarazem bardzo pouczającą lekcją dla młodych twórców, a także dla modelki i prowadzącej program, Marceliny Zawadzkiej. Z tej próby zwycięsko wyszedł Jarek Juźwin, którego różowa sukienka, decyzją jurorów i redaktor naczelnej magazynu, Anny Zejdler-Ibisz została wybrana na okładkę lutowej edycji InStyle’a. Przepustki do finału były jednak tylko dwie. Z wielkim wzruszeniem dwaj finaliści i jurorzy pożegnali Dagmarę Stawiarską, ambitną projektantkę z Warszawy, której kreacje zawsze były oceniane bardzo wysoko. W decydującym starciu zobaczymy więc Pjotra Górskiego i Jarosława Juźwina.

dqut7vb

Po emocjonujących castingach, wyborze finałowej 12 uczestników, trudnych zadaniach, które przekazywali najlepsi polscy projektanci i eksperci i sukcesywnej eliminacji uczestników, przyszedł czas na wyłonienie najbardziej kompletnego finalisty „Projektantów na start”. Jurorzy programu poszukiwali osoby o największych umiejętnościach, najbardziej konkretnej wizji własnej pracy, a jednocześnie wszechstronnie utalentowanej, nie bojącej się stawić czoła wyzwaniom i rozumiejącej cele sprzedażowe własnej pracy. Naszym modowym talent show udowodniliśmy, że w Polsce mamy wspaniałych projektantów, pełnych pasji i z wielkimi umiejętnościami. Jednak zwycięzca programu może być tylko jeden. Kto nim zostanie? Widzowie będą mogli zobaczyć już w najbliższą środę. – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Za nami 11 odcinków zmagań projektantów w walce o udział w finale. Jednak tym razem emocje w Centrum Promocji Mody sięgną zenitu. Dwaj przyjaciele, którzy najbardziej obawiali się starcia ze sobą w ostatnim odcinku, będą musieli stawić czoła nie tylko Anecie Kręglickiej, Monie Kinal i Markowi Straszewskiemu, ale też gościom: Jackowi Kłakowi, dyrektorowi i twórcy FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, oraz jednemu z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantów, Maciejowi Zieniowi. Zadanie nie będzie proste. Korzystając ze wskazówek ekspertów, dwaj młodzi twórcy będą musieli zorganizować pokaz z prawdziwego zdarzenia, wybierając oświetlenie, choreografię i muzykę. Na wybiegu zaprezentują swoje najlepsze kreacje z programu, a także jedną zupełnie nową. Tym razem jednak w studiu, poza jurorami i ekspertami, zasiądą również ich rywale z poprzednich odcinków.

Po raz kolejny zobaczymy też gościnnych jurorów, którzy doradzali projektantom w ostatnich tygodniach: Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha z duetu BOHOBOCO, Bartka Michalca ze ZUO CORP., Rafała Michalaka z duetu MMC oraz Łukasza Jemioła. Będzie to także pierwszy pokaz przed żywą publicznością. Wszyscy goście będą mogli oddać głos na tego uczestnika, który ich zdaniem zasłużył na zwycięstwo w pierwszym, polskim modowym talent show jaki są „Projektanci na start”. Emocje podkręcać będzie też grający na żywo zespół Uniqplan, prezentujący mieszankę nowofalowego indierocka z elektroniką idealnie pasującą do pokazu wybranych, najlepszych kreacji z całego programu.

Pjotr Górski i Jarek Juźwin – który z nich zdobędzie tytuł najlepszego projektanta, otrzyma przepustkę do świata wielkiej mody i wyjedzie do Mediolanu na kurs w Istituto Europeo Di Design? Widzowie dowiedzą się podczas niezwykle emocjonującego finału już w najbliższą środę!

Finałowy odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 15 stycznia br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

dqut7vb

Podziel się opinią

Share
dqut7vb
dqut7vb