Trwa ładowanie...
d1nyxdo

"Projekt Lady" - zapowiedź wielkiego finału. Kto wygra program?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Projekt Lady" - zapowiedź wielkiego finału. Kto wygra program?
(ONS.pl)
d1nyxdo

Pierwszy sezon "Projektu Lady" dotarł wreszcie do wielkiego finału. Przez ostatnie kilka tygodni widzowie mieli okazje być świadkami tego, jak dwanaście młodych dziewcząt prowadzących dotąd hulaszczy i imprezowy tryb życia, stara się zmienić pod okiem mentorek w prawdziwe damy. W grze o główną nagrodę, którą jest wyjazd na prestiżowe stypendium do Eurocentres Language Cambridge, pozostały już tylko trzy uczestniczki - Patrycja Wieja, Pamela Szczepek oraz Angelika Karwowska. Jakie wyzwania czekają na finalistki w ostatnim odcinku programu? Co ciekawego wydarzy się w dziewiątej odsłonie pierwszego sezonu "Projektu Lady"?

"Projekt Lady" - co działo się w poprzednim odcinku?

W półfinale "Projektu Lady" uczestniczki odbyły wyjątkową podróż do Paryża. Wycieczka do miasta miłości okazała się dla dziewczyn ogromnym przeżyciem. Niektóre z nich nie potrafiły nawet ukryć swojego wzruszenia. Głównym celem wyprawy była wizyta w należącym do arystokratycznej rodziny Reyów zamku Montresor. We Francji uczestniczki programu brały udział w lekcjach jazdy na koniu oraz strzelania z dubeltówki. Prawdziwym testem dla przyszłych dam okazała się kolacja z udziałem przedstawicielami rodów Branickich, Potockich oraz Reyów, w trakcie której dziewczyny mogły wykazać się znajomością zasad savoir-vivre. Ostatecznie w półfinale z "Projektu Lady" odpadła Agata Szostek. Decyzja ta wywołała u pozostałych uczestniczek wielkie poruszenie.

d1nyxdo

"Projekt Lady" - co wydarzy się w wielkim finale?

Przed lokatorkami pałacu w Radziejowicach pozostały już ostatnie wyzwania. Z opublikowanych zwiastunów odcinka oraz materiałów przedpremierowych możemy dowiedzieć się, że uczestniczki wezmą udział w specjalnej akcji charytatywnej dla dzieci. Dziewczyny będą budować magiczną krainę zabaw. W trakcie prac finalistki nie będą szczędzić sobie niewinnych żartów ze swoich mentorek oraz prowadzącej program Małgorzaty Rozenek. Na pierwszy rzut oka widać, że Patrycji, Pameli i Angelice udzieliła się już finałowa atmosfera. Stres nadejdzie jednak wraz z rozpoczęciem uroczystej gali. To właśnie na niej dowiemy się, która z dziewczyn wygra pierwszą edycję programu i uda się na stypendium do Wielkiej Brytanii. Na bankiecie oprócz finalistek pojawią się także ich bliscy oraz uczestniczki, które odpadły w poprzednich odcinkach. Nie zabraknie również wielu wzruszających momentów. Widzowie zobaczą m.in. szczere wyznanie Pameli i jej przemowę skierowaną do mamy. Dziewczyna wyrazi skruchę i przeprosi za swoje dawne zachowanie.
Kulminacyjnym momentem ceremonii będzie oczywiście odczytanie przez Małgorzatę Rozenek nazwiska zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady".

"Projekt Lady" odcinek 9 - kiedy emisja?

Finał "Projektu Lady" zostanie wyemitowany już dziś (29 sierpnia br.) o godzinie 20:55 na antenie stacji TVN. Wiadomo już, że w najbliższym czasie rozpoczną się pracę nad drugą serią programu, który okazał się wielkim telewizyjnym hitem tegorocznych wakacji. Prawdopodobnie nagrania ruszą jeszcze tej jesieni.

d1nyxdo

Podziel się opinią

Share

d1nyxdo

d1nyxdo