Trwa ładowanie...
d2zef1i

"Projekt Lady". Kontrowersyjne wypowiedzi uczestniczek już w pierwszym odcinku

Czwarty sezon "Projektu Lady" rozpocznie się już 20 maja 2019. Niedawno pojawiła się krótka zapowiedź pierwszego odcinka, w której mogliśmy poznać uczestniczki z nie najlepszej strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwszy odcinek "Projektu Lady 4" obfituje w kontrowersje.
Pierwszy odcinek "Projektu Lady 4" obfituje w kontrowersje. (Materiały prasowe)
d2zef1i

"Projekt Lady" to show, które podbiło serca Polaków. W czwartym sezonie programu weźmie udział 13 dziewcząt. Uczestniczki będą walczyć o tytuł "Pierwszej Damy" Projektu Lady oraz o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii. Prowadzącą programu "Projekt Lady" jest Małgorzata Rozenek, zaś w charakterze mentorek występują Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, która niedawno przeszła spektakularną metamorfozę. To właśnie one będą motywować dziewczyny w walce o zwycięstwo i lepsze życie.

Krnąbrne uczestniczki "Projektu Lady". "Dopiero ku*wa co gumę włożyłam do gęby"

Uczestniczki reality show nie próżnują i już w pierwszym odcinku polskiej wersji "Ladette to Lady" dadzą się poznać z tej gorszej strony. Skandaliczne odzywki, przekleństwa i pijaństwo to przecież chleb powszedni "Projektu Lady".

d2zef1i

W krótkim filmiku, wypuszczonym przez stację TVN, widzimy jak 13 dziewczyn wraz ze swoimi mentorkami zasiadło do kolacji w Pałacu w Rozalinie.

Gdy uczestniczki zobaczyły dania, od razu zaczęły je komentować w dosyć niewyrafinowany sposób. – To jest jakieś g*wno - usłyszeliśmy. – Ja pie*dole, ja tego nie zjem - dodała inna z uczestniczek. – Ku*wa, co to jest? - pytania okraszone były przekleństwami.

Jedna z uczestniczek, chcąc pomóc swoim koleżankom, stwierdziła: – Pomyśl sobie, że to pasztet, ku*wa, z pomidorem.

Zażenowane miny mentorek "Projektu Lady" mówiły wiele na temat zaistniałej sytuacji. W pewnym momencie Tatiana Mindewicz-Puacz zwróciła się do współprowadzącej z pytaniem: – Jak ty to znosisz, Irenka? Kamińska-Radomska odpowiedziała: – Oddech biorę głębszy i jakoś…

Będziecie oglądać "Projekt Lady 4"?

d2zef1i

Podziel się opinią

Share
d2zef1i
d2zef1i