Trwa ładowanie...

Projekt Lady 3 - zbuntowane uczestniczki przeszły metamorfozę. Efekt zachwyca

Ruszył kolejny sezon "Projektu Lady". Pod okiem Tatiany Mindewicz-Paucz, Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan 13 kobiet decyduje się na życiową zmianę. I to nie byle jaką. Chcą zostać prawdziwymi damami. A poniedziałkowy odcinek miał je zbliżyć do "spełnienia marzeń".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Projekt Lady 3 - zbuntowane uczestniczki przeszły metamorfozę. Efekt zachwycaŹródło: Youtube.com
d1gnggp
d1gnggp

Od samego początku uczestniczki stykają się z tym, co do tej pory było dla nich całkowicie obce. O dobrych manierach najprawdopodobniej kiedyś ktoś im powiedział, ale z pewnością ich nie stosowały. Na ekranie telewizorów do tej pory widzieliśmy wyzywające, z mocnym makijażem i fantazyjnymi fryzurami uczestniczki. Jak wiadomo, żadna z programowych mentorek nie akceptuje takich odchyleń. A droga do bycia damą wcale nie jest taka prosta.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek reklamuje "Projekt Lady": "Program naprawdę zmienia życie tych dziewczyn"

"Projekt Lady" i to, co widzowie lubią najbardziej

W trzecim odcinku flagowego programu TVN bohaterki przeszły metamorfozę. I to nie tylko tę zewnętrzną. Na samym początku wybrały się do SPA, gdzie urządziły małą imprezę. Jak wiadomo, trudno powstrzymać pokusy i pozbyć się nawyków. Wciąż jednak w "walce" o bycie damą wyraziły skruchę i nie zrezygnowały z osiągnięcia celu.

Dziewczyny musiały przejść dwa etapy metamorfozy. Wewnętrzną, a później zewnętrzną. Na początku spotkały się z rysownikiem, który na podstawie opisu stworzył ich portrety. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Pełne nadziei i obaw zostały oddane w ręce profesjonalistów, którzy zajęli się już wyglądem zewnętrznym. Bo jak wiadomo, oprócz wyglądu, trzeba wzmocnić samoocenę.

"Projekt Lady" – kto odpadł z odcinka

Oprócz łez, chwil wzruszenia i zachwytu w każdym odcinku przychodzi czas na rozstania. Z programem musiała pożegnać się Ania Kowalewska. Taką decyzję podjęły mentorki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1gnggp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gnggp