Rozrywka"Projekt Lady 2" - wraca hit telewizji TVN. Zobacz zapowiedź pierwszego odcinka

"Projekt Lady 2" - wraca hit telewizji TVN. Zobacz zapowiedź pierwszego odcinka

"Projekt Lady 2" - wraca hit telewizji TVN. Zobacz zapowiedź pierwszego odcinka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.06.2017 09:09, aktual.: 13.06.2017 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami nowy sezon programu "Projekt Lady". Małgorzata Rozenek wraz ekspertkami ponownie zadbają o metamorfozę kilkunastu ekscentrycznych dziewczyn.

Fani "Projektu Lady" czekali na ten dzień od miesięcy. W poniedziałek 12 czerwca na antenie TVN zadebiutuje druga seria programu. W zeszłym roku produkcja oparta na brytyjskim formacie "Ladette to Lady" okazała się wielkim hitem. Perypetie niestroniących od imprez dziewcząt, które starają się zmienić w prawdziwe damy, śledziło poprzedniego lata średnio ponad 1,8 miliona widzów. Czy tym razem będzie podobnie? Nowy sezon polskiej edycji "Projekt Lady" zapowiada się bardzo emocjonująco. Uczestniczki show z pewnością nie pozwolą nam się nudzić. Przypomnijmy, że program może zwyciężyć tylko jedna z nich. Główną nagrodą jest trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School.

"Projekt Lady 2" - kto weźmie udział w nowej serii?

Znamy już pełną listę uczestniczek drugiego sezonu "Projekt Lady". W przepięknym pałacu w Radziejowicach na kilka tygodni zamieszka trzynaście dziewcząt. Sukces Patrycji Wiei spróbują powtórzyć:

• Karolina Plachimowicz z Rzepina
• Katarzyna Fik z Warszawy
• Kinga Orchowska z Rumii
• Klaudia Haręza z Niewiadowa
• Anna Stokłosa z Bielska-Białej
• Daria Juszczyk z Suwałk
Dominika Lis z Osowna
• Julia Jaroszewska z Konina
• Angelika Tatarkin z Łodzi
• Kaja Kajuth z Wrocławia
• Paulina Radzikowska z Siedlec
• Roksana Gac ze Szczecina
• Magdalena Świderka z Katowic

"Projekt Lady 2" - co wydarzy się w pierwszym odcinku?

W premierowej odsłonie drugiego sezonu "Projekt Lady" przede wszystkim zapoznamy się ze wszystkimi uczestniczkami. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć dotychczasowy styl życia dziewczyn. I tak na ekranie pojawią się miłośniczki głośnych i hucznych imprez, nastoletnia raperka, instagramowa modelka czy chociażby typowa "chłopczyca". Dziewczyny wprowadzą się do pałacu już na wstępie czekać je będzie spory szok. Prowadząca program Małgorzata Rozenek wraz z ekspertkami Tatianą Mindewicz-Puacz oraz Ireną Kamińską-Radomską od razu wezmą się za poprawę wizerunku swoich podopiecznych. Uczestniczki otrzymają charakterystyczne mundurki oraz zostaną pozbawione telefonów komórkowych. Ta ostatnia kwestia okaże się wyjątkowo bolesna dla 22-letniej Darii Juszczyk, która już w drodze do Radziejowic będzie zastanawiać się, jak poradzi sobie ona bez dostępu do mediów społecznościowych.

"Projekt Lady" 2 - godzina emisji

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Projekt Lady" ostanie wyemitowany w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 20:55. Powtórkę będzie można obejrzeć w sobotę 17 czerwca o 17:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także