Trwa ładowanie...

"Projekt Lady 2" odcinek 1 - metamorfoza uczestniczek rozpoczęta. Co się wydarzyło?

Ruszył program "Projekt Lady 2". Pod opiekę mentorek trafiło 13 pań, które spróbują stać się prawdziwymi damami. Za dziewczynami pierwsze trudne wyzwania.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Projekt Lady 2" odcinek 1 - metamorfoza uczestniczek rozpoczęta. Co się wydarzyło?Źródło: Materiały prasowe
d3f83nd

"Projekt Lady" szturmem podbił serca widzów przed rokiem, więc nic dziwnego, że stacja TVN postanowiła nakręcić drugą edycję show. Założenie programu jest proste - do wytwornego pałacu w Radziejowicach przyjeżdża kilkanaście młodych dziewczyn, których dotychczasowy tryb życia polegał głównie na ciągłym imprezowaniu. Uczestniczki show pod okiem specjalistek mają nabrać ogłady, poznać zasady dobrego wychowania i w efekcie stać się damami z prawdziwego zdarzenia. W każdym odcinku z "Projektu Lady" odpadać będzie jedna z dziewczyn, która zdaniem jurorek najgorzej poradziła sobie z poszczególnymi zadaniami. Główną nagrodą show jest wyjazd na prestiżowe stypendium językowe do Cambridge. O zaszczytny laur powalczy w tym sezonie 13 pań. W pierwszym odcinku "Projektu Lady 2" poznaliśmy nieco bliżej uczestniczki, a także mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się ich reakcjom tuż po przekroczeniu progu pałacu w Radziejowicach. Ekscentryczne kandydatki na damy musiały m.in. pożegnać się z wyzywającymi strojami, telefonami komórkowymi i niektórymi nawykami.

"Projekt Lady 2" odcinek 1 - przyjazd do pałacu

Odcinek rozpoczął się od pojawienia się wszystkich uczestniczek w Radziejowicach. Większość z nich była przerażona tym, że za moment stanie oko w oko z wymagającymi mentorkami - Tatianą Mindewicz-Puacz oraz Ireną Kamińską-Radomską. Same ekspertki również obawiały się tego, z jakim materiałem przyjdzie im tym razem pracować. Już na starcie sporą wpadkę zaliczyła m.in. Karolina Plachimowicz. 25-latka była zdziwiona, że nikt nie rozłożył dla niej czerwonego dywanu i nie odśnieżył podjazdu pod drzwi. Nie lepiej zaprezentowała się Daria Juszczyk. Dziewczyna wysiadła z tira swojego ukochanego i miała wyraźne opory przed oddaniem mentorkom telefonu.

"Projekt Lady 2" odcinek 1 - pierwszy posiłek

Dziewczyny udały się do swoich pokojów. Na łóżku każdej uczestniczki czekał powitalny list. Zawierał on informację o podstawowych zasadach i wartościach programu, czyli szacunku, godności i zaangażowaniu.

d3f83nd

- A co to jest godność? - zapytała pół żartem, pół serio jedna z uczestniczek. Następnie panie zasiadły do pierwszej wspólnej kolacji, podczas której wyszły na jaw podstawowe braki w znajomości zasad savoir-vivre'u . Dziewczyny pod nieobecność mentorek dosłownie rzuciły się na przystawki. Nie wiedziały, że danie głównie ma dopiero zostać podane. W efekcie prawie żadna z dziewczyn nie była w stanie później przełknąć choćby kawałka smakowitej pieczeni. Swoje zrobił też stres. Niektóre uczestniczki tak wystraszyły się swoich nauczycielek, że nie były w stanie utrzymać łyżeczki!

"Projekt Lady 2" odcinek 1 - Karolina zalicza kolejną wpadkę

Bardzo słaby początek metamorfozy zaliczyła Karolina Plachimowicz. Uczestniczka wraz z towarzyszącą jej Darią Juszczyk spóźniła się z nakryciem stołu, przez co inne dziewczyny zjadły śniadanie ze sporym opóźnieniem. Zachowanie dyżurnej nie spodobało się Irenie Kamińskiej-Radomskiej.

Oczywiście podopieczne mentorek otrzymały specjalne uniformy. Mundurki nie przypadły dziewczynom do gustu:

- Papież w takich butach chodził - powiedziała Daria. - Czuję się jak dziewica. Taka nudna piczka zasadniczka - dodała Karolina. Z kolei Magdalena Świderka stwierdziła, że będzie wyglądać, jakby była z zakonu. Nieco więcej entuzjazmu wykazała Katarzyna Fik. Dziewczyna mimo bardzo wyzywającego, punkowego wizerunku, bez większych oporów ubrała się w wręczony jej mundurek.

d3f83nd

"Projekt Lady 2" odcinek 1 - nauka chodzenia i wręczenie pereł

W programie pojawiła się również prowadząca Małgorzata Rozenek. Ikona stylu i elegancji wręczyła podopiecznym perły. Uczestniczki zostały następnie skierowane na lekcję odpowiedniego poruszania. Nauczycielka sprawdziła najpierw, czy panie potrafią z gracją poruszać się w szpilkach, a następnie pokazała, jak powinna przemieszczać się prawdziwa dama. Dziewczyny nie kryły zachwytu nad wiedzą specjalistki. Szybko przyswoiły przekazaną im wiedzę i doceniły fakt, że otrzymały od życia szansę na poprawę swojego losu:

- Ten program uczy pokory - skomentowała Julia Jaroszewska.

W pierwszym odcinku "Projektu Lady 2" nie pożegnaliśmy się z żadną z uczestniczek. Kolejna odsłona wakacyjnego hitu TVN już w kolejny poniedziałek 19 czerwca o godzinie 20:55.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek o bohaterkach "Projektu Lady 2": Wszystkich zaskoczą!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3f83nd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f83nd
d3f83nd