Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek – Koncert "Polskę Kocham", Wielki test wiedzy o 4 czerwca 1989 r., "Mroczna dzielnica" [04-06-2019]

Program TV na wtorek – 4 czerwca 2019. Dziś w TV koncert z okazji 30. rocznicy pierwszych wolnych wyborów w powojennej Polsce "Polskę Kocham", Wielki test wiedzy o 4 czerwca 1989 r. i film sensacyjny Andrzeja Bartkowiaka "Mroczna dzielnica" ze Stevenem Seagalem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Share
Program TV na wtorek – Koncert "Polskę Kocham", Wielki test wiedzy o 4 czerwca 1989 r., "Mroczna dzielnica" [04-06-2019]
Program TV na wtorek – Koncert "Polskę Kocham", Wielki test wiedzy o 4 czerwca 1989 r., "Mroczna dzielnica" [04-06-2019]Źródło: PAP, Fot: Jan Bogacz
df8w3m9

Koncert "Polskę Kocham" – program TV na wtorek 04.06.2019

Tuż przy Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 30. rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Polsce po II wojnie światowej. W pierwszej odsłonie koncertu "Polskę Kocham" występujący artyści będą wspominać wydarzenia z lat 80. XX wieku, m.in. ze stoczni gdańskiej. Swoje największe przeboje przypomną ikony tamtych czasów: Perfect, Dżem, Oddział Zamknięty, Lady Pank, Mr Zoob, Krystyna Prońko i Maciej Maleńczuk.

W drugiej części pojawiają się utwory nawiązujące do wartości takich jak wolność i demokracja. Zaprezentują je m.in.: Kayah, Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Piotr Cugowski i Michał Szpak. Zwieńczeniem muzycznej nocy będą słynne piosenki z przesłaniem: "Arahja", "Dziwny jest ten świat", "The Sound of Silence" i "My nie chcemy się bić".

df8w3m9

Koncert "Polskę Kocham" – 20:00, Polsat

Wielki test wiedzy o 4 czerwca 1989 r. – program TV na wtorek 04.06.2019

Z okazji 30. rocznicy pierwszych wolnych wyborów we współczesnej Polsce goście zaproszeni do specjalnego studia będą odpowiadać na pytanie związane z wydarzeniami wokół 4 czerwca 1989 r. - wyborami, drogą do nich, znaczenia i ich konsekwencji. Swoją wiedzę zaprezentują 2-obowe zespoły złożone z popularnych aktorów, sportowców i dziennikarzy. Widowisko poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Wielki test wiedzy o 4 czerwca 1989 r. – 21:00, TVP 1

"Mroczna dzielnica" – program TV na wtorek 04.06.2019

Detroit. Z policyjnego magazynu znika kilkadziesiąt kilogramów narkotyków, które warte są 5 mln dol. Nie jest tajemnicą, że miejscową policję trawi korupcja, dlatego żaden funkcjonariusz nie zamierza podjąć się śledztwa. Nic do stracenia nie ma jedynie Orin Boyd. Bezkompromisowy i bezwzględny detektyw, który zasłynął z niekonwencjonalnych metod śledczych i niejednokrotnie przekroczył granice prawa. Za karę został zesłany do pełnienia służby w najgorszej dzielnicy miasta.

df8w3m9

Rozpoczyna dochodzenie i szybko natrafia na trop policyjnej afery narkotykowej. Dociera do potężnego gangstera Latrella Walkera, który ma stać się jego informatorem. Jednak mężczyzna pomaga dotrzeć do ludzi, którzy korumpują policjantów. Zapewnia detektywowi duże wsparcie w walce z korupcją.

Film w reżyserii Andrzeja Bartkowiaka, który jest jednym z najbardziej cenionych operatorów filmowych w Hollywood. W roli głównej Steven Seagal.

"Mroczna dzielnica" – 21:30, TVN

df8w3m9

Podziel się opinią

Share
df8w3m9
df8w3m9