ycipk-3p2j29

Program TV na wtorek – "Ja wam pokażę!", "Labirynt", "Nico: ponad prawem" [25-06-2019]

Program TV na wtorek – 25 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy polską komedię "Ja wam pokażę!", thriller "Labirynt" oraz film sensacyjny "Nico: ponad prawem" ze Stevenem Seagalem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na wtorek –”Ja wam pokażę!”,  ”Labirynt”, ”Nico: ponad prawem” [25-06-2019]
Program TV na wtorek –”Ja wam pokażę!”, ”Labirynt”, ”Nico: ponad prawem” [25-06-2019] (East News)
ycipk-3p2j29

"Ja wam pokażę!" – program TV na wtorek 25.06.2019

Judyta, niespełna 40-letnia rozwódka (w tej roli Grażyna Wolszczak) i matka nastoletniej Tosi (Maria Niklińska), pracuje nadal w redakcji poczytnego pisma dla kobiet, gdzie odpowiada na listy czytelniczek. Jest w związku z Adamem (Paweł Deląg), przystojnym redaktorem radiowym. Córka jednak bardzo się mu naprzykrza. Judyta i Adam zamierzają wziąć ślub na Seszelach. Okazuje się, że jej paszport właśnie stracił ważność. Mężczyzna otrzymuje półroczne stypendium w USA. Judyta nie może z nim jechać. Tosia postanawia wykorzystać ten fakt, by sprowadzić ojca z powrotem do domu.
"Ja wam pokażę!" – 21:40, TVP 2

"Ja wam pokażę!" – zwiastun filmu

ycipk-3p2j29

"Labirynt" – program TV na wtorek 25.06.2019

Święto Dziękczynienia. Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów razem jedzą obiad. Sielanka kończy się, gdy znikają 6-letnia Anna i rok starsza Joy. Dla obydwu rodzin zaczyna się koszmar. Śledztwo prowadzi błyskotliwy detektyw Loki. Aresztuje Alexa Jonesa, którego samochód stał blisko miejsca, skąd zniknęły dziewczynki, lecz policja musi go wypuścić z braku dowodów. Keller Dover postanawia działać na własną rękę. Wszyscy zdają sobie sprawę, że im dłużej trwają poszukiwania, tym bardziej zmniejsza się szansa na znalezienie dzieci żywych.
"Labirynt" – 20:00, TVN 7

"Labirynt" – zwiastun filmu

ycipk-3p2j29

"Nico: ponad prawem" – program TV na wtorek 25.06.2019

Policjant Nico Toscani, były agent CIA i weteran wojny w Wietnamie, przypadkiem trafia na ślad międzynarodowej organizacji prowadzącej nielegalny handel bronią. Zamieszani w proceder wpływowi politycy i biznesmeni domagają się, by Toscani został odsunięty od śledztwa. Mimo gróźb pod adresem rodziny oraz prawdopodobieństwa utraty pracy Nico nie przerywa dochodzenia. Stara się zdobyć dowody przeciwko winnym.
"Nico: ponad prawem" – 21:30, TVN

"Nico: ponad prawem" – zwiastun filmu

ycipk-3p2j29

"Life" – program TV na wtorek 25.06.2019

Sześcioosobowy zespół kosmonautów prowadzi badania na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Pewnego dnia załoga dokonuje przełomowego odkrycia. Udaje im się znaleźć pierwsze dowody na istnienie życia na Marsie. Szybko okazuje się, że forma życia, którą odkryli, jest dużo bardziej inteligentna i niebezpieczna, niż ktokolwiek mógł wcześniej przypuszczać.
"Life" – 20:05, Polsat

"Life" – zwiastun filmu

ycipk-3p2j29

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3p2j29

ycipk-3p2j29
ycipk-3p2j29